SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Heyah: nowe taryfy Smart na abonament i na kartę

W poniedziałek 20 kwietnia br. udostępniona zostanie nowa oferta taryfy Heyah (należącej do T-Mobile Polska) w wariancie na kartę i na abonament.

Article

Nowa oferta Heyah obejmuje cztery pakiety Smart, których podstawowym elementem są paczki danych od 1 GB do 5 GB.

Rozmowy do wszystkich sieci komórkowych nie mogą kosztować więcej niż 29,99 zł miesięcznie. Nielimitowane wiadomości SMS i MMS są wliczone od taryfy M za 14,99 zł, a dodatkowo w taryfach Smart L (19,99 zł) i Smart XL (29,99 zł) dostęp do Facebooka i Facebook Messengera nie obciąża dostępnego pakietu danych.

Minuta połączenia w nowej ofercie Heyah to 29 gr. SMS-y do wszystkich sieci w najniższym pakiecie Smart S kosztują 14 gr, a MMS-y to 28 gr/100 kb w prepaid i 18 gr/100 kb w postpaid.

W nowej ofercie Heyah użytkownik może w każdej chwili przejść z karty na wariant abonamentowy, a jak ma abonament, to może w każdej chwili z niego zrezygnować. Po rozwiązaniu umowy może dalej korzystać z numeru w ofercie na kartę, z zawsze ważnym kontem i bez umowy. Pakiety Smart w Heyah na kartę odnawiają się automatycznie co 30 dni.

Użytkownicy nowych taryf Smart w Heyah na kartę mogą po wykorzystaniu pakietu internetowego w taryfie dokupić nieograniczoną ilość dodatkowych pakietów internetu (250 MB za 6 zł, 1 GB za 10 zł, 3 GB za 20 zł, 6 GB za 30 zł), w dowolnej konfiguracji, które się sumują i zachowują ważność do końca cyklu rozliczeniowego.

Wybierając Heyah w opcji abonamentowej dostępne są trzy dodatkowe pakiety po 1 GB (każdy za 10 zł), co daje do 8 GB danych do wykorzystania w miesiącu. Ponadto można skorzystać z dodatkowych pakietów na połączenia:

W nowej ofercie Heyah znalazły się również pakiety roamingu Travel&Surf UE do wykorzystania we wszystkich krajach Unii Europejskiej:

Nowe taryfy Heyah będą dostępne zarówno dla przenoszących numer, nowych, jak i obecnych użytkowników.

Dołącz do dyskusji: Heyah: nowe taryfy Smart na abonament i na kartę

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
o
o
odpowiedź