SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Heyah z „Dniówkami” także w salonach T-Mobile

W ofercie Heyah pojawia się nowa taryfa „Dniówki”, w ramach której użytkownicy za jednorazową, dzienną opłatę otrzymają nielimitowane rozmowy w sieci, SMS-y do wszystkich lub dostęp do internetu.

Heyah z „Dniówkami” także w salonach T-Mobile

Klienci Heyah zapłacą 0,28 zł za każdy dzień korzystania z wybranej „Dniówki”. Do wyboru są trzy pakiety: nielimitowane rozmowy do Heyah i T-Mobile, SMS-y do wszystkich sieci oraz możliwość całodniowego korzystania z internetu. W przypadku, gdy użytkownik nie skorzysta przez cały dzień z którejś z usług, opłata nie zostanie naliczona. Jednocześnie można aktywować wszystkie trzy „Dniówki”.

Doładowania w nowej taryfie będą przedłużały ważność konta według następujących zasad:

Doładowanie

Okres ważności

5 - 9 zł

5 dni

10 – 19 zł

10 dni

20 – 49 zł

1 miesiąc

50 – 500 zł

100 dni

 

Operator zdecydował się również połączyć się bazy klientów T-Mobile oraz Heyah, przez co są oni formalnie użytkownikami tej samej sieci. W rezultacie oferta Heyah będzie teraz dystrybuowana również za pośrednictwem salonów T-Mobile.

Ponadto w Heyah wprowadzono nowe pakiety internetowe na 30 dni w cenach: 10 zł za 1 GB, 20 zł za 3 GB i 30 zł za 6 GB. Udostępniono również możliwość zamawiania 1000 SMSów do wszystkich sieci na 30 dni za 10 złotych oraz pakietów minut do wszystkich sieci w cenie od 5 zł (za 30 min.) do 15 zł (za 120 min.).

Aby aktywować taryfę „Dniówki”, należy kupić nową wersję startera, gdzie jest ona włączona domyślnie. Dotychczasowi użytkownicy mogą natomiast skorzystać z bezpłatnego kodu ekspresowego: *100*812#.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Heyah z „Dniówkami” także w salonach T-Mobile

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
leo
Wydaje się że nieźle nagmatwane. No cóż, nawet "dniówka" nie zrekompensuje tego co wcześniej napsuli w Heyah.
9 9
odpowiedź
User
Oshi
~leo czy zagmatwane? płacisz 28 groszy na dzień za nolimit SMS, kolejne 28 groszy za nolimit połączenie w T-M i Heyah oraz kolejne 28 groszy za 50 MB danych na dzień, a po wykorzystaniu tych 50 MB - lejek.
9 8
odpowiedź