SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

„Historie przy kawie” z Moniką Richardson promują Primę

Pod hasłem „Historie przy kawie” rusza promocja kawy Prima. Akcję, w ramach której Monika Richardson będzie prowadzić w Polsacie minicykl wywiadów, i wspierające ją reklamy przygotowały firmy \Data Solutions, DraftFCB + Ad Fabrika i Media Direction OMD.

„Historie przy kawie” z Moniką Richardson promują Primę

Najważniejszym elementem promocji „Historie przy kawie” jest konkurs na opowieści, które warto snuć przy kawie. Takie pomysły można zgłaszać w serwisie historieprzykawie.pl, gdzie odbywać się będzie również głosowanie na nie. Raz w tygodniu jedna opowieść zostanie nagrodzona i nagrana przez znanych aktorów. A spośród tych najlepszych słuchowisk jury wybierze 3 laureatów, którzy otrzymają nagrody pieniężne o łącznej wartości 65 tys. zł.

Promocji - zaplanowanej na 3 miesiące - towarzyszyć będzie miniprogram prowadzony w Polsacie przez Monikę Richardson. Od 4 marca co niedzielę ok. 10:40 będzie ona rozmawiać ze znanymi osobami. Ogółem zaplanowano 10 kilkuminutowych odcinków.

Przypomnijmy, że Monika Richardson była już twarzą podobniej kampanii promującej kawę Prima dwa lata temu (szczegóły tej akcji).


Drugą częścią obecnej promocji jest konkurs dla słuchaczy radiowej Jedynki, którzy w wybrane dni miesiąca będą mogli telefonować do radiostacji i bezpośrednio na automatyczną sekretarkę nagrywać historie związane z podanym wcześniej tematem. Najciekawsza historia danego dnia zostanie nagrodzona i przedstawiona na antenie.

Akcji - przygotowanej i obsługiwanej przez agencję \Data Solutions - towarzyszą działania reklamowe w Polsacie, magazynie „Kropka TV” i punktach sprzedaży. Kreację ATL tej kampanii przygotowała agencja DraftFCB + Ad Fabrika, za reklamy BTL i aktywności w internecie (m.in. na Facebooku) również odpowiada \Data Solutions, a planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Media Direction OMD.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: „Historie przy kawie” z Moniką Richardson promują Primę

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Katarzyna Libska
Bardzo lubię kawe PRIMA lubię także JACKOBS.
8 8
odpowiedź
User
LIROMSKA
moja opowieść:ecie pecie masz dziure w skarpecie!
8 8
odpowiedź
User
Nikola2347
zgadzam się z panią LIROMSKĄ
8 8
odpowiedź
User
Natalia Kraśnik
moja cipa jest włochata
8 8
odpowiedź
User
Magda Sak
moja też prosze cie natalio kraśnicko ja sie rucham z moim mężem co 2 godziny a co!
8 8
odpowiedź