SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Holmes Place w Polsce

Anna Przedrzymirska poprowadzi markę Holmes Place.

Anna Przedrzymirska, niezależny konsultant public relations, która od listopada 2005 roku współpracuje z brytyjską spółką Holmes Place w zakresie kompleksowej obsługi PR sieci klubów Shape, poprowadzi projekt wprowadzenia na polski rynek marki Holmes Place – ekskluzywnego klubu odnowy i rekreacji, który będzie się mieścił w kompleksie powstającego hotelu Hilton.

Holmes Place wchodzi na rynek w listopadzie br., zaś otwarcie klubu planowane jest na styczeń 2007 roku. Przedrzymirska współtworzyła strategię komunikacyjną dla marki Holmes Place, obejmującą pozycjonowanie marki z uwzględnieniem specyfiki grupy docelowej, indywidualnego charakteru i unikalnych cech marki (brand essence); myśl przewodnią kampanii oraz program działań marketingowych i PR. Będzie też aktywnie uczestniczyć w realizacji projektu w zakresie komunikacji marketingowej i PR, w tym relacji z mediami, organizacji imprez i działań promocyjnych, wsparcia medialnego wszystkich wydarzeń, przygotowania materiałów informacyjnych i promocyjnych oraz współpracy z agencją reklamową (Communication Unlimited), reklamowych.

Przedrzymirska pracuje z firmą Holmes Place Poland, polskim oddziałem międzynarodowej grupy Holmes Place - właściciela sieci ponad 100 ekskluzywnych klubów rekreacyjnych Holmes Places działających w Europie, Stanach Zjednoczonych i Izraelu od listopada 2005, kiedy to wygrała przetarg  na obsługę PR marki Shape Fitness Clubs – sieci wysokiej jakości klubów fitness dla średniego segmentu rynku. Pierwsze kluby powstają w Warszawie: 31 siepnia br. zostanie otwarty klub Shape w Galerii Mokotów, pod koniec roku rozpocznie się przedsprzedaż kart członkowskich w CH Arkadia.

„Shape to fascynujące wyzwanie” – mówi Przedrzymirska – „Na rynek wchodzi nie tylko nowy klub, to jest zupełnie nowa koncepcja fitnessu. Dlatego rekomendowa strategia zakłada całkowicie nowe podejście, promowanie klubu poprzez styl życia. Styl ten nazwaliśmy SHAPY. Najlepszym odzwierciedleniem jego cech i wartości jest Martyna Wojciechowska znana z realizacji niezwykłych projektów. Osiąga to dzięki jasno określonemu celowi, szczegółowemu programowi i żelaznej konsekwencji. Ale przy tym jest osobą o ogromnych optymizmie i pozytywnym nastawieniu do życia. Martyna jest SHAPY i dlatego zaprosiliśmy ją do współpracy. Martyna jest nie tylko ambasadorem marki, ale też aktywnie uczestniczy w jej budowaniu.”

Współpraca Przedrzymirskiej z Shape obejmuje ponadto pełną obsługę medialną (media relations, prowadzenie biura prasowego, organizacja wydarzeń medialnych, monitoring) i martketingową, w tym organizację działań i imprez promocyjnych dla klientów indywidualnych i korporacyjnych, opracowanie materiałów informacyjnych, promocyjnych i reklamowych we współpracy z agencją reklamową (Communication Unlimited).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Holmes Place w Polsce

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl