SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Imago Public Relations: Marta Dobrzańska i Maciej Preidl z awansami, Paweł Gniadek dyrektorem strategii

Marta Dobrzańska i Maciej Preidl awansowali w agencji Imago Public Relations na stanowiska account director. Do agencji dołączył Paweł Gniadek, który objął stanowisko strategy director.

Maciej Preidl, Marta Dobrzańska, Paweł GniadekArticle

Marta Dobrzańska i Maciej Preidl pracują w Imago PR od 2015 r. Oboje pracowali do tej pory na stanowiskach senior account manager, kierując zespołami, które z sukcesami świadczą usługi dla klientów Imago PR.  Na nowych stanowiskach nadzorują realizację wszystkich projektów agencji w obszarach brand PR i corporate PR.

Paweł Gniadek dyrektorem strategii w Imago Public Relations

Nowo utworzone stanowisko strategy director objął Paweł Gniadek, który odpowiada za strategie opracowywane i realizowane przez Imago PR na rzecz klientów agencji oraz za koordynację w obszarze new business.

Pawel Gniadek wcześniej pracował na kierowniczych stanowiskach zarówno w agencjach public relations jak i w dużych organizacjach.  Współtworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, przejęcia, konsolidacje) i kampanii.

W ramach zmodyfikowanej struktury, od kilku miesięcy w agencji funkcjonuje także zespół dedykowany komunikacji w mediach społecznościowych, którym kieruje Bartosz Makowiec.

– Zmiany w naszej organizacji są odpowiedzią na dynamicznie zachowujący się rynek, w którym potrzeby klientów stały się zmienne w krótkich okresach i wymagają sięgania po nowe kompetencje. Chcemy być dla naszych klientów partnerem w dostosowaniu ich strategii do nowych, a czasem nagłych wyzwań. Ostatnie decyzje personalne są tego gwarancją – mówi Rafał Czechowski, założyciel firmy i managing director w Imago PR.

Dołącz do dyskusji: Imago Public Relations: Marta Dobrzańska i Maciej Preidl z awansami, Paweł Gniadek dyrektorem strategii

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
no comment...
odpowiedź
User
denis
ale że co ?
odpowiedź
User
denis
no comment...
-ale że co ?
odpowiedź