SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Imago Public Relations: Marta Dobrzańska i Maciej Preidl z awansami, Paweł Gniadek dyrektorem strategii

Marta Dobrzańska i Maciej Preidl awansowali w agencji Imago Public Relations na stanowiska account director. Do agencji dołączył Paweł Gniadek, który objął stanowisko strategy director.

Maciej Preidl, Marta Dobrzańska, Paweł GniadekMaciej Preidl, Marta Dobrzańska, Paweł Gniadek

Marta Dobrzańska i Maciej Preidl pracują w Imago PR od 2015 r. Oboje pracowali do tej pory na stanowiskach senior account manager, kierując zespołami, które z sukcesami świadczą usługi dla klientów Imago PR.  Na nowych stanowiskach nadzorują realizację wszystkich projektów agencji w obszarach brand PR i corporate PR.

Paweł Gniadek dyrektorem strategii w Imago Public Relations

Nowo utworzone stanowisko strategy director objął Paweł Gniadek, który odpowiada za strategie opracowywane i realizowane przez Imago PR na rzecz klientów agencji oraz za koordynację w obszarze new business.

Pawel Gniadek wcześniej pracował na kierowniczych stanowiskach zarówno w agencjach public relations jak i w dużych organizacjach.  Współtworzył efektywne struktury komunikacyjne i promocyjne, przygotował i nadzorował w obszarze komunikacji i promocji wiele skutecznych projektów (np. IPO, przejęcia, konsolidacje) i kampanii.

W ramach zmodyfikowanej struktury, od kilku miesięcy w agencji funkcjonuje także zespół dedykowany komunikacji w mediach społecznościowych, którym kieruje Bartosz Makowiec.

– Zmiany w naszej organizacji są odpowiedzią na dynamicznie zachowujący się rynek, w którym potrzeby klientów stały się zmienne w krótkich okresach i wymagają sięgania po nowe kompetencje. Chcemy być dla naszych klientów partnerem w dostosowaniu ich strategii do nowych, a czasem nagłych wyzwań. Ostatnie decyzje personalne są tego gwarancją – mówi Rafał Czechowski, założyciel firmy i managing director w Imago PR.

Dołącz do dyskusji: Imago Public Relations: Marta Dobrzańska i Maciej Preidl z awansami, Paweł Gniadek dyrektorem strategii

4 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
gosc
no comment...
odpowiedź
User
denis
ale że co ?
odpowiedź
User
denis
no comment...
-ale że co ?
odpowiedź