SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

INC partnerem InnerValue

Grupa inwestycyjno-doradcza INC podpisała umowę o współpracy strategicznej z firmą doradczą InnerValue.

fot. Shutterstock.com Article

INC i InnnerValue będą wspólnie oferować usługi w zakresie doradztwa i pozyskiwania kapitału, w szczególności dla spółek giełdowych oraz małych i średnich firm technologicznych i gamingowych.

INC i InnnerValue ze wspólną ofertą

Spółki razem zajmą się prowadzeniem działań m.in. w zakresie doradztwa na rynku kapitałowym, pozyskiwania kapitału, pełnienia funkcji autoryzowanego doradcy czy przeprowadzania emisji akcji w formule crowdfundingu inwestycyjnego. Zajmą się także wspieraniem spółek w zakresie relacji inwestorskich oraz public relations.

- Decyzja o zawarciu aliansu strategicznego z InnerValue to krok milowy w rozwoju Grupy INC. Wspólnie oferujemy komplementarne i kompletne portfolio usług dla spółek giełdowych oraz firm planujących na niej zadebiutować. Na rynku powstała luka w finansowaniu firm potrzebujących od kilku do dziesięciu milionów złotych. Wierzę, że wspólne doświadczenia, know-how oraz posiadane zasoby pozwolą efektywnie zaspokoić potrzeby rozwijających się spółek - mówi Paweł Śliwiński, prezes INC.

Partnerzy zarządzający InnerValue zostaną powołani na funkcje członków zarządu w spółce INC (Wojciech Iwaniuk), Domu Maklerskim INC (Kamil Gemra) oraz Carpathia Capital (Andrzej Szurek). Jednocześnie pozostają w zespole InnerValue.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: INC partnerem InnerValue

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl