SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Inea wprowadza dekoder 4K

Operator kablowy Inea wprowadził do sprzedaży dekoder 4K.

Article

Kompaktowy dekoder 4K umożliwia m.in. dostęp do kanałów liniowych, aplikacji YouTube oraz biblioteki VOD. Urządzenie ma możliwość bezprzewodowego połączenia się z internetem. Ma 12 cm długości i szerokości. Platforma została wprowadzona przy współpracy z firmą ADB.

Telewizja Hiway dostępna jest dla wszystkich osób znajdujących się w zasięgu sieci światłowodowej Inea.

Nowe ceny

Inea zmieniła także ceny pakietów telewizyjnych. Dwa podstawowe pakiety to wydatek odpowiednio 40 zł (105 kanałów) i 60 zł (160 kanałów). W obu dostępny będzie program FunBox nadawany w 4K.

Również od 11 lutego w ramach nowej oferty promocyjnej dostępne będą u operatora tylko dwie prędkości Internetu - symetryczny światłowód o przepustowości 1 Gb/s za 69,90 zł oraz 10 Gb/s w cenie 199,90 zł brutto miesięcznie. W poprzedniej ofercie pakiety te kosztowały odpowiednio 109,90 zł i 399,90 zł.

Z danych za 2018 rok przedstawionych przez sieć Inea wynika, że przychody należącego do funduszu Macquarie European Infrastructure Fund 5 operatora wzrosły o 29 proc., a wskaźnik EBITDA - o 25 proc. Wynik netto spółki Inea w 2018 roku był ujemny, a strata wyniosła 8,5 mln zł. Spółka nie podała konkretnych danych. Jak poinformowano dotyczą danych grupy, a nie jednostkowych wyników spółki-matki.

W drugiej połowie roku liczba klientów indywidualnych Inea przekroczyła 260 tys., a grono klientów biznesowych i instytucjonalnych osiągnęła poziom 11 tys.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Inea wprowadza dekoder 4K

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl