SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Info-TV-FM przedstawiło nową ofertę hurtową TV mobilnej

Operator telewizji mobilnej, spółka Info-TV-FM, przedstawiła w czwartek nową ofertę hurtową dla operatorów detalicznych, poinformowała firma w komunikacie. Oferta uwzględnia negocjacje z operatorami oraz wyniki przeprowadzonego pilotażu.

"Nowa oferta składa się z dwóch wariantów i pozostawia operatorom wybór sposobu rozliczania usługi. Opcja pierwsza obniża stałe opłaty miesięczne nawet o połowę, dzięki czemu jest dużo bardziej atrakcyjna w przypadku pozyskania mniejszej ilości abonentów. Z kolei opcja druga bazuje na opłatach stałych i niewiele zmienia się w zależności od ilości użytkowników" - czytamy w komunikacie.

INFO-TV-FM wprowadziło dodatkową bonifikatę, która może obniżyć wysokość opłaty stałej aż o 50%. Wartość bonifikaty będzie równa połowie wydatków operatora poniesionych przez 6 miesięcy na zakup aparatów telefonicznych oraz innych urządzeń umożliwiających klientom korzystanie z telewizji mobilnej w oparciu o ofertę INFO-TV-FM. W praktyce oznacza to, że INFO-TV-FM dofinansuje nowe telefony komórkowe przystosowane do odbioru telewizji mobilnej zakupione przez operatorów.

"Jestem przekonany, że nowa oferta pozwoli na szybkie wynegocjowanie warunków z operatorami oraz podpisanie umów. Jesteśmy gotowi wziąć na siebie zgłaszane przez operatorów ryzyko związane z mniejszą liczbą użytkowników w początkowym okresie funkcjonowania usługi. W przekonaniu o sukcesie telewizji mobilnej dodatkowo utwierdziły nas wyniki programu pilotażowego" - powiedział prezes NFI Magna Polonia, głównego udziałowca INFO-TV-FM Albert Kuźmicz.

Zarówno dotychczasowa jak i nowa oferta przewidują specjalny opust uzależniony od ilości abonentów telewizji mobilnej. Oznacza to, że im więcej będzie użytkowników usługi, tym mniejszą opłatę stałą zapłaci operator. Nowa oferta przewiduje, że do 50 tys. abonentów operator zapłaci 800 tys. zł (wobec 1 600 tys. zł dotychczas). Dla 200 tys. użytkowników opłaty te wyniosą odpowiednio 776 tys. zł oraz 1 480 tys. zł. Jednocześnie opłata zmienna wynosi 1,3 zł za każdego abonenta w przypadku dotychczasowej oferty i 4 zł zgodnie z nowymi warunkami.

Wprowadzone zmiany przewidują również obniżenie jednorazowej opłaty instalacyjnej o 50% (do 1 mln zł) oraz odroczenie jej płatności aż do 1 stycznia 2012 r.

Dołącz do dyskusji: Info-TV-FM przedstawiło nową ofertę hurtową TV mobilnej

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl