SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

ING Nationale-Nederlanden multimedialne...

Agencja interaktywna OS3 multimedia zakończyła właśnie prace nad trzecią już

Agencja interaktywna OS3 multimedia zakończyła właśnie prace nad trzecią już prezentacją multimedialną dla ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. Podobnie jak poprzednie produkcje, przeznaczona jest do usprawniania i uatrakcyjniania procesu sprzedaży zintegrowanych usług finansowych Grupy ING w Polsce. Już wkrótce za pośrednictwem agentów ING Nationale-Nederlanden rafi ona do ostatecznych odbiorców usług ING.

"Świadomość coraz bardziej zwiększających się wymagań ze strony klientów miały znaczny wpływ na naszą decyzję dotyczącą szerokiego zastosowania prezentacji multimedialnych. Zaproponowane przez agencję OS3 rozwiązania oraz profesjonalizm i terminowość ich realizowania z pewnością miały wpływ na efekt końcowy. Mamy nadzieję, że podobnie jak my, nasi Klienci będą zadowoleni z nowych rozwiązań, jakie dla nich przygotowaliśmy." - powiedziała Joanna Wilk External Communication Project Manager w ING Nationale-Nederlanden Polska S.A..

Od strony merytorycznej, najnowsza prezentacja zawiera wyczerpujące informacje o Grupie ING na świecie i w Polsce, oraz firmach Grupy ING, a w szczególności Towarzystwie Ubezpieczeń na Życie ING Nationale-Nederlanden Polska S.A. i ING Nationale-Nederlanden Polska Powszechnym Towarzystwie Emerytalnym S.A.. Sekcja poświęcona ofercie dotyczy zarówno ubezpieczeń na życie, funduszu emerytalnego, funduszy inwestycyjnych, jaki i produktów bankowych. Dodatkowo została ona uzupełniona o przejrzyste i czytelne wykresy. Prezentacja zawiera również trzy filmy z tegorocznej kampanii telewizyjnej ING Nationale-Nederlanden. W dziale "prezenty" umieszczony został, przygotowany specjalnie na potrzeby tej prezentacji, kalendarz, który można zainstalować na monitorze komputera w formie wygaszacza.

"Założeniem firmy było, aby poszczególne prezentacje docierały do różnych odbiorców i ułatwiały pracę w różnych dziedzinach. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej agencji i jasno określonej strategii tworzenia kolejnych prezentacji udało nam się zrealizować wspólny cel, jakim było stworzenie w pełni profesjonalnych, nowoczesnych i efektywnych narzędzi wspomagających kontakty firmy z klientami." - powiedział Marcin Maj Client Service Director agencji OS3 multimedia.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: ING Nationale-Nederlanden multimedialne...

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl