SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

innogy Polska promuje ekologiczne rozwiązania programem „innogy goes green”

Koncern energetyczny innogy Polska rozpoczyna wdrażanie programu „innogy goes green”. Chce w ten sposób promować proekologiczne rozwiązania w firmie i poza nią.

Article

Dzięki programowi firma chce w skali roku zaoszczędzić 268 ton drewna i zrezygnować ze 160 tys. plastikowych butelek. Z biur innogy znika woda w plastikowych butelkach PET, która zostanie zastąpiona warszawską kranówką. 

W korespondencji tradycyjnej oraz w materiałach drukowanych innogy wykorzystuje wyłącznie papier z recyklingu. Zaprasza także do korzystania z serwisu „Moje innogy” oraz zastąpienia papierowych dokumentów wersją elektroniczną.

innogy Polska promuje ekologiczne postawy wśród pracowników

innogy zachęca także swoich pracowników do starannego segregowania śmieci oraz dojazdu do pracy ekologicznymi środkami transportu. Pod biurem firmy czekają stojaki na rowery a wewnątrz– łazienka z prysznicem oraz szatnia wyposażona w specjalne szafki na rowerowe akcesoria. Koncern oferuje także elektryczny car sharing innogy go.

– Dzisiaj innogy umożliwia nie tylko korzystanie z zielonej energii w domu i w firmie, ale także oferuje przyjazny środowisku sposób poruszania się po mieście udostępniając jeden z największych w Europie system wynajmu samochodów elektrycznych. Aktywnie uczestniczymy również w transformacji w obszarze energetyki opartej na źródłach odnawialnych, rocznie instalując panele fotowoltaiczne na dachach kilku tysięcy domów w całej Polsce. W ten sposób razem z naszymi Klientami przyczyniamy się do poprawy jakości powietrza w Warszawie i chronimy środowisko naturalne w całej Polsce – mówi Sebastian Janda, EKO Ambasador, dyrektor pionu klienci indywidualni i MSP w innogy Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: innogy Polska promuje ekologiczne rozwiązania programem „innogy goes green”

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl