SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Innowacje w branży narzędziowej

Innowacje w branży narzędziowej, w elektronarzędziach oraz osprzęcie do profesjonalnych prac obejmują rozwój nowych oraz ulepszanie istniejących rozwiązań poprzez wykorzystywanie nowych funkcji, nowych technologii produkcyjnych oraz jakości materiałów z których są wykonywane.

Bezprzewodowa moc narzędzi sieciowych to większy komfort i niezależność. Możliwość pracy w każdym miejscu.Bezprzewodowa moc narzędzi sieciowych to większy komfort i niezależność. Możliwość pracy w każdym miejscu.

W tym artykule skupimy się na nowej linii osprzętu największej marki elektronarzędzi - Bosch Professional i ich najwyższej jakości osprzętu do elektronarzędzi - Bosch Expert.

Czym jest innowacja?

Innowacja to pewnego rodzaju unikalność. Jest to proces wprowadzania nowych pomysłów i koncepcji wśród produktów lub usług, które skupiają się na poprawie i udoskonaleniu istniejących rozwiązań.

Innowacje w branży narzędziowej

Innowacje w branży narzędziowej mają ogromny wpływ na wydajność pracy wykonawców, ponieważ nowe narzędzia i technologie w nich zastosowane znacznie usprawnią wszystkie etapy pracy, poprzez zmniejszenie potrzebnego na realizację zadania czasu oraz lepsza jakość ich wykonywania, równocześnie przy zapewnieniu najwyższych standardów bezpieczeństwa i komfortu pracy.

Najważniejsze innowacje w branży narzędziowej od Bosch:
Bezprzewodowe narzędzia akumulatorowe o mocy narzędzi sieciowych - technologia bezprzewodowa w dziedzinie profesjonalnych elektronarzędzi nie jest sama z siebie nowością. Innowacyjność wśród nich to przede wszystkim zapewnianie nowych funkcji poprawiających komfort i precyzję oraz rozwiązań konstrukcyjnych, które optymalizują czas pracy na zasilaniu akumulatorowym oraz podnoszą oferowaną moc tak, by dorównać wydajnością narzędzia sieciowe.

Seria elektronarzędzi Bosch Biturbo Brushless to innowacja producenta wśród elektronarzędzi akumulatorowych, która łączy najmocniejsze akumulatory ProCORE18V z wysoce wydajnymi silnikami bezszczotkowymi. Narzędzia tej serii potrafią osiągać moc narzędzi przewodowych.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Niezawodność, trwałość i zdolność do pracy w najtrudniejszych warunkach - to niezbędne cechy jakie musza posiadać narzędzia wykorzystywane w codziennej pracy, niezależnie od branży wykonawców. W przypadku budownictwa pewne są na pewno oczekiwania co do ich trwałości i mocy.

Bosch Heavy Duty to narzędzia przystosowane do najcięższych zastosowań w budownictwie. Narzędzia te wyróżniają się odpornością na warunki jakie panują na placu budowy czy w metalurgicznym zakładzie produkcyjnym.

Narzędzia z systemem odsysania pyłu - moc i wydajność to nie wszystko czego oczekują profesjonaliści. Wiele narzędzi już teraz oferuje możliwość przyłączenia zewnętrznego systemu do odsysania pyłu. co znacznie poprawia warunki pracy i redukuje ilość pyłu w powietrzu, co z kolei ma wpływ na zdrowie pracowników.

W ofercie akcesoriów Bosch do profesjonalnych narzędzi znajdziemy wiele rozwiązań, które znacznie poprawią komfort pracy.

Nowoczesne narzędzia z zintegrowanymi systemami odsysania pyłu zapewniają łatwiejszą pracę w zdrowszym środowisku.

Niezawodne akcesoria, najlepsze dla Twoich narzędzi - to osprzęt który pozwoli uwolnić pełen potencjał i moc Twoich elektronarzędzi. Rozwój i innowacyjność w branży narzędziowej powinien skupiać się nie tylko na maszynach ale także materiałach eksploatacyjnych codziennego użytku.

Asortyment produktów serii EXPERT jest właśnie tym. Akcesoria Bosch Expert to najlepszy i najbardziej zaawansowany technologicznie osprzęt do elektronarzędzi używanych w wielu różnych branżach i wymagających warunkach.

Najnowsza innowacja w osprzęcie - czym są akcesoria Bosch Expert?

Bosch Expert to nowa seria akcesoriów marki Bosch, cechująca się najwyższą wydajnością i niezawodnością, zapewniająca długą żywotność oraz najlepszą wydajność. Produkty z linii Expert to szeroka oferta osprzętu pozwalającego na optymalizację czasu pracy oraz jakości wykonywanych prac.

W linii Bosch Expert marki Bosch dostępna jest bogata oferta akcesoriów do profesjonalnych narzędzi sieciowych i akumulatorowych.

W asortymencie Bosch Expert znajdziemy m.in.:
•    brzeszczoty do pilarek szablastych, wyrzynarek, i wielofunkcyjnych narzędzi oscylacyjnych,
•    piły do pilarek ręcznych, stołowych, ukośnic
•    różnego rodzaju tarcze tnące i szlifierskie do szlifierek kątowych
•    materiały ścierne do szlifierek
•    wiertła z mocowaniem HEX, z mocowaniem cylindrycznym oraz do młotowiertarek SDS-Plus oraz SDS-Max.

Bosch Expert dla budownictwa
Dzięki zastosowaniu osprzętu z serii EXPERT, ekipy budowlane są w stanie usprawnić swoją pracę i osiągać wyższą wydajność, co przekłada się na zyski z inwestycji. Produkty te pozwalają na wykonanie prac z większą precyzją i efektywnością, co w konsekwencji przyczynia się do poprawy jakości wykonywanych prac.

Bosch Expert do metalu
Brzeszczoty z linii Bosch Expert charakteryzują się dużą trwałością w cięciu nawet najbardziej wytrzymałych metali. Z kolei tarcze tnące i szlifierskie z tej serii posiadają najnowsze technologie, które pozwalają na osiągnięcie najlepszych wyników pracy. Produkty te gwarantują wysoką wydajność oraz precyzję w cięciu i szlifowaniu.

Bosch Expert do drewna
Seria EXPERT oferuje nowoczesną i wszechstronną gamę produktów, które wyróżniają się innowacyjnymi rozwiązaniami. Dzięki stosowaniu osprzętu z tej serii, pracownicy zajmujący się obróbką drewna są w stanie dokonywać czystszych cięć w bardziej przyjaznym dla środowiska otoczeniu, co pozwala na szybszy zwrot z inwestycji firmy. Produkty te zapewniają wydajność i precyzję, a jednocześnie przyczyniają się do poprawy warunków pracy.

Przyszłość branży narzędziowej

Nie da się przewidzieć przyszłości branży budowlanej. Pewne jest to, że niewiele jest w stanie ją zatrzymać, a materiały wykorzystywane w budownictwie będą udoskonalane i wzmacniane równie intensywnie co koncentracja na zrównoważonym rozwoju i minimalizowaniu wpływu na środowisko podczas ich produkcji.

Nowe akcesoria z linii Bosch Expert jest w pewnym sensie odpowiedzią na nieznaną przyszłość branży budowlanej. Sklep z narzędziami Domitech jako jeden z liderów sprzedaży w branży narzędziowej pochwalić się może szeroką ofertą produktową narzędzi Bosch serii EXPERT.