SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interaktywny system emisyjny w 4fun.tv

W lutym 4fun.tv zaczyna emisję opartą na nowym systemie emisyjnym.

Telewizja przygotowała swój własny, autorski system, stworzony z myślą o wykorzystaniu interaktywnego potencjału stacji.

Ramówka  4fun.tv w głównej mierze opiera się na interakcji z widzami, zabawie z nimi i tworzeniu playlist muzycznych, w których uczestniczą na żywo widzowie. Elementem kluczowym jest system emisyjny, skonstruowany specjalnie pod nietypowe potrzeby stacji. 4fun.tv zadecydowało się stworzyć własny system, od początku do końca – czyli „szyty na miarę”. Dwa lata analizy upodobań oraz zachowań widzów zaowocowało szczególna wiedzą, którą pracownicy 4fun.tv wykorzystali, aby stworzyć unikalny produkt doskonale pasujący do charakteru stacji.

Główne cechy nowego systemu to rozbudowany interfejs graficzny umożliwiający wprowadzanie nowych  animacji, zabaw i gier, które będą emitowane na żywo. Duży nacisk położony został na poprawę jakości emisji oraz atrakcyjność warstwy interaktywnej. W nowym systemie możliwe są zaawansowane animacje, realtime’owe zabawy na ekranie oraz atrakcyjne wizualizacje kontentu przesyłanego przez telewidzów. System wpłynie na udoskonalenie obrazu oraz animacji na ekranie 4fun.tv. Pozwoli na sukcesywne wdrażanie nowych, rewolucyjnych rozwiązań interaktywnych oraz unowocześnionych aplikacji w postaci sondy, gier interaktywnych -live, wykresów, quizów itp.  
System będzie ściśle połączony z vortalem www.4fun.tv . Telewidz znajdzie na stronie wiele aplikacji, dzięki którym będzie mógł w interesujący i nowoczesny sposób zaistnieć na antenie (Randki, Skręć coś, czy też Blog).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interaktywny system emisyjny w 4fun.tv

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl