SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Interbud Lublin chce pozyskać inwestora do realizacji galerii handlowej w Lublinie

Firma budowlano-deweloperska Interbud Lublin podtrzymuje prognozy finanowe na koniec 2010 roku i rozpoczęła już realizację szacunków finansowych na przyszły rok. Do końca października może pozyskać inwestora do realizacji centrum handlowego w Lublinie, wynika z wypowiedzi prezesa spółki Krzystofa Jaworskiego.

"Jestem spokojny o nasze prognozy na koniec 2010. Planujemy osiągnięcie 15 mln zł netto. Jednocześnie rozpoczęliśmy realizację osiedla Botanik na ponad 200 mieszkań, z którego przychody zasilą przyszłoroczne wyniki. Liczę, że do końca października ustalimy z polskim inwestorem wspólną inwestycję w centrum handlowe w Lublinie na ok. 50 tys. GLA. Inwestor będzie miał know how w realizacji takich inwestycji" – powiedział Jaworski dziennikarzom na uroczystości związanej z debiutem spółki na GPW.

Przychody Interbudu mają wzrosnąć z odpowiednio 127 mln zł w 2009 roku do 170 mln zł w 2010 roku i do 200 mln zł w 2011 roku. Na poziomie zysku netto firma prognozuje, że wzrośnie on z 8,1 mln w 2009 roku do 15 mln zł w 2010 i 18 mln zł w 2011 roku.

"Jako generalny wykonawca mamy już zakontraktowane 110 mln zł na przyszły rok. Spodziewamy się podpisać kolejne kontrakty w najbliższym czasie. Około 70 mln zł chcemy osiągnąc z działalności deweloperskiej w 2011 roku" – dodał prezes Interbud Lublin.

Dołącz do dyskusji: Interbud Lublin chce pozyskać inwestora do realizacji galerii handlowej w Lublinie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl