SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Interia obniża ceny reklam

22 kwietnia 2002 r. portal INTERIA.PL zmodyfikował swoją ofertę reklamową. Zmiany obejmują pojawienie się 10 zupełnie nowych produktów, wprowadzenie do cennika nowych serwisów oraz ulepszenie możliwości sterowania liczbą emisji reklam w portalu.

Zupełną nowością w ofercie są formy reklamowe typu pop-up i pop-under. Pop-up i super pop-up to reklamy graficzne, emitowane w oddzielnym oknie przeglądarki pojawiającym się na tle okna zawierającego stronę właściwą.

Istotną innowacją w ofercie reklamowej jest możliwość ograniczenia liczby emisji wszystkich reklam z kampanii reklamowej serwowanych jednemu użytkownikowi. Pozwala to z jednej strony na wyeliminowanie efektu irytacji użytkownika znaną mu już reklamą, z drugiej daje reklamodawcy możliwość skutecznego zarządzania stopniem dotarcia kampanii do odbiorców. W cenniku pojawiły się nowe serwisy: Telekomunikacja, SMS, Nauka, Encyklopedie, Krzyżówki. Obniżce uległy też ceny powierzchni reklamowej w niektórych serwisach.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Interia obniża ceny reklam

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl