SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Internetowa baza wiedzy o funduszach inwestycyjnych.

Profesjonalna, kompletna i aktualna baza wiedzy o funduszach inwestycyjnych istniejących w naszym kraju

Na zlecenie Stowarzyszania Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych w Polsce, agencja OS3 multimedia stworzyła serwis www.stfi.pl. Witryna stanowi w pełni profesjonalną, kompletną i aktualną bazę wiedzy o funduszach inwestycyjnych istniejących w naszym kraju. Skierowana jest zarówno do osób poszukujących podstawowych informacji o inwestowaniu, jak i do tych, którzy potrzebują szczegółowych statystyk, czy zestawień.

"Wspólnie z klientem postawiliśmy sobie za cel stworzenie serwisu dla szerokiego grona odbiorców, dostosowanego do ich indywidualnych potrzeb i wymagań. Serwis został zbudowany w oparciu o nasze kilkuletnie doświadczenie we współpracy z najlepszymi instytucjami finansowymi takimi jak Ministerstwo Finansów, GTFI, ING Nationale Nederlanden, czy Bank Millenium. Zrealizowane dotychczas dla tej branży projekty, ich wysoka funkcjonalność i skuteczność stanowią dowód naszego profesjonalizmu i umiejętności dostarczania klientowi optymalnych rozwiązań." - powiedział Sebastian Nejfeld senior account manager, koordynator projektu STFI.

W serwisie prezentowane są między innymi fundusze działające w Polsce (119), aktywa i wyniki Towarzystw, raporty, opracowania oraz akty prawne. Z uwagi na edukacyjno - informacyjny charakter witryny dużo uwagi poświęcono informacjom o tym, czym są fundusze, jaki jest ich podział oraz jak wygląda rynek funduszy inwestycyjnych w kraju i za granicą. Zawarte w dziale "oferta funduszy" informacje podzielono odpowiednio na klientów indywidualnych, instytucjonalnych, a także informacje dotyczące pracowniczych programów emerytalnych. W serwisie dostępny jest również słownik, który ułatwia korzystanie z zasobów strony tym, którzy nie mają jeszcze pełnej wiedzy o funduszach. Nie zabrakło również działu często zadawanych pytań i możliwości zapytań on-line kierowanych do wybitnych ekspertów w tej dziedzinie. Odrębną grupą docelową są członkowie Stowarzyszenia i to właśnie dla nich powstało zamknięte forum dyskusyjne, którego celem będą dyskusje między innymi na temat nowych aktów prawnych.
Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internetowa baza wiedzy o funduszach inwestycyjnych.

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl