SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Internetowy system maklerski Banku BPH

Od 13 września Klienci Banku BPH mogą korzystać z pierwszego w Polsce internetowego systemu maklerskiego w pełni zintegrowanego z systemem bankowości internetowej Sez@m

Oznacza to, że dzięki wykorzystaniu jednolitego sposobu autoryzacji użytkownika (single sign-on), Klienci uzyskują dostęp do wszystkich funkcji internetowego systemu bankowego, wzbogaconego obecnie o system maklerski.

Dotychczasowi użytkownicy systemów internetowych Banku i Biura Maklerskiego, po dokonaniu tzw. agregacji usług, korzystają ze zintegrowanego rozwiązania. Nowi Klienci Banku BPH, w trakcie rejestracji z poziomu stron www, mają możliwość rozszerzenia zakresu usług bankowych o internetową obsługę rachunku brokerskiego z wykorzystaniem systemu M@kler.

Wdrożone rozwiązanie jest konsekwencją przyjętej przez Bank BPH strategii integracji usług brokerskich i bankowych. Wcześniej Bank zaoferował inwestorom giełdowym możliwość nabycia rachunku Sezam Inwestor, z którego środki automatycznie są przekazywane na rachunek brokerski. Od niedawna Platforma Internetowa Banku BPH pozwala także na pełną obsługę inwestycji w Indywidualne Plany Lokacyjne oraz Fundusze zarządzane przez BPH TFI.

Poszerzona o nowe funkcje Platforma Internetowa Banku BPH obejmuje informacje o:
- rachunkach bieżących i pomocniczych,
- lokatach terminowych,
- rachunkach kredytowych,
- kartach kredytowych,
- rachunkach brokerskich,
- papierach wartościowych emitowanych przez Bank BPH (np. obligacje),
- rejestrach funduszy inwestycyjnych BPH TFI.

Zastosowany przez Bank BPH sposób skupienia informacji o posiadanych przez Klienta rachunkach oraz ujednolicony sposób uwierzytelniania danych użytkowników Platformy Internetowej czynią ją najnowocześniejszym rozwiązaniem bankowości internetowej w Polsce - poinformował Jacek Balcer, Rzecznik prasowy Banku BPH.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Internetowy system maklerski Banku BPH

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl