SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Investin i Science PR na rzecz "Sieci Otwartych Innowacji"

Agencja Science PR w ramach umowy ze spółką Investin przygotuje materiały informacyjne na temat innowacji w ramach projektu grantowego „Sieć Otwartych Innowacji". Jego inicjatorem i koordynatorem jest Agencja Rozwoju Przemysłu.

Article

Science PR zajmie się przygotowaniem materiałów tekstowych i wizualnych przybliżających tematykę otwartych innowacji, transferu technologii i innych zagadnień związanych z innowacyjną gospodarką.

Celem projektu „Sieć Otwartych Innowacji" jest aktywizowanie i intensyfikowanie transferu technologii pomiędzy środowiskiem innowacyjnym a sektorem mikro, małych i średnich polskich przedsiębiorstw.

Umowę podpisano na cztery lata, do grudnia 2022 roku.

Projekt "Sieć Otwartych Innowacji" prowadzony jest w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Agencja Rozwoju Przemysłu wybrała do współpracy Investin w ramach procedury zamówień publicznych. Wartość zamówienia opiewa na 285,975 tys. zł. Investin był jedyną spółką, która złożyła swoją ofertę w postępowaniu.

Science PR jest głównym i jedynym podwykonawcą spółki Investin.

Dołącz do dyskusji: Investin i Science PR na rzecz "Sieci Otwartych Innowacji"

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl