SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

iPlus simdata - oferta dla cudzoziemców odwiedzających Polskę

W czerwcu br. rozpoczęła się akcja promująca produkt iPlus simdata wśród zagranicznych podróżnych odwiedzających Polskę.

iPlus simdata to karta SIM działająca w systemie przedpłaconym (pre-paid) służąca  przesyłaniu danych, która współpracuje z każdym telefonem oraz modemami PCMCIA lub USB niezabezpieczonymi blokadą SIMLock innego operatora. Karta umożliwia transmisję danych w dowolnej technologii: UMTS, EDGE, GPRS, HSCSD, CSD, w zależności od parametrów wykorzystywanego terminala i zasięgu sieci Plus.

Oferta iPlus simdata została przygotowana przede wszystkim dla tych użytkowników, którzy są początkującymi internautami bądź korzystają z sieci nieregularnie. iPlus simdata jest szczególnie atrakcyjna dla cudzoziemców przyjeżdżających do Polski, ponieważ pozwala obniżyć koszty korzystania z transmisji danych w naszym kraju. Transmisja jest rozliczana według krajowych stawek Plus, bez dodatkowych kosztów związanych z opłatami roamingowymi, które mają zastosowanie w przypadku korzystania z kart SIM sieci macierzystej, podano w komunikacie.

Koszt 1 MB przy korzystaniu z oferty iPlus simdata wynosi 0,30 zł brutto. Koszt 1 MB danych transmitowanych przy wykorzystaniu karty SIM zagranicznego operatora na terenie Polski uwzględniający koszty roamingu osiąga poziom nawet kilkudziesięciu złotych. Oszczędność dla zagranicznego turysty lub biznesmena, który łącząc się w Polsce z Internetem korzysta z oferty iPlus simdata, może wynieść nawet 99%.

Promocja oferty iPlus simdata skierowana do osób odwiedzających Polskę jest wsparta kampanią reklamową w hali przylotów na warszawskim lotnisku im. F. Chopina. Partnerem akcji jest sieć RELAY.

Zestaw startowy iPlus simdata kosztuje 20 zł brutto. Kwotę tę można  przeznaczyć na dostępne usługi – transmisję danych, SMS-y, MMS-y lub połączenia głosowe. Po wyczerpaniu środków na karcie można ją zasilać różnymi kwotami, podobnie jak kartę Simplus, co pozwala na dokładną kontrolę wydatków. Opłaty pobierane są tylko za dokonaną transmisję danych; połączenia HSCSD/CSD mierzone są w minutach, natomiast pakietowa transmisja danych UMTS/EDGE/GPRS w kilobajtach (kB). 

Zestawy startowe iPlus simdata dostępne są w sieci sprzedaży Plus, w punktach sprzedaży RELAY oraz w wybranych sklepach ze sprzętem komputerowym na terenie całego kraju.

iPlus jest kompleksową ofertą bezprzewodowego dostępu do Internetu z najszerszym wyborem modemów do komputerów stacjonarnych i laptopów oraz największym zasięgiem UMTS wśród polskich operatorów.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: iPlus simdata - oferta dla cudzoziemców odwiedzających Polskę

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl