SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Izabela Albrychiewicz ma szersze kompetencje regionalne w GroupM

Izabela Albrychiewicz, CEO polskiego oddziału GroupM (do spółki należą agencje mediowe Wavemaker, MediaCom, Mindshare), obejmuje szersze kompetencje w regionie Europy Środkowo i Wschodniej. Jako cluster lead ma rozwijać i uspójniać ofertę spółki na rynkach CEE.

Izabela AlbrychiewiczArticle

Izabela Albrychiewicz obejmuje nową regionalną rolę cluster lead w sieci GroupM, czyli platformie technologicznej i negocjacyjnej reprezentującej agencje mediowe WPP: MediaCom, Wavemaker oraz Mindshare.

W nowej roli ma wspierać rozwój oferty oraz kompetencji biur GroupM w Czechach, Słowacji, na Węgrzech, Ukrainie, w Rumunii, Serbii oraz Chorwacji. Oznacza to, że odpowiada za pomoc w uruchamianiu usług i marek specjalistycznych oraz wymianę narzędzi, technologii i wiedzy pomiędzy spółkami GroupM w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. 

Sieć powierzyła Izabeli Albrychiewicz szersze kompetencje po dwóch latach zarządzania polską spółką grupy.

- GroupM Poland jest w wielu wymiarach inspiracją dla rynków regionu. Technologicznie jest jednym z najlepiej rozwiniętych oddziałów, pokazuje też ciekawe kierunki rozwoju oferty. Przykładem może tu służyć choćby mSpark, czyli platforma innowacji zrzeszająca startupy marketingowo-technologiczne. Szkoda byłoby sukcesu takiej marki nie przenieść na inne rynki – mówi Demet İkiler, CEO GroupM na region EMEA.

Izabela Albrychiewicz ma ponad 20 lat doświadczenia w branży reklamowej. Z WPP jest związana od 1999 r., początkowo w MEC (później Wavemaker), którym zarządzała od 2011 r., a od 2019 r. - w GroupM. Poza pracą na rzecz firmy jest aktywnie zaangażowana w życie branży. Izabela Albrychiewicz jest członkinią rady nadzorczej SAR, od 6 lat zasiada w zarządzie IAA.
 

Dołącz do dyskusji: Izabela Albrychiewicz ma szersze kompetencje regionalne w GroupM

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Planner
Kongrats!
odpowiedź
User
kd
Biorąc pod uwagę wszystkie osoby, które były przed Izą na tym stanowisku oraz ich finalne porażki, to na pewno sukces oraz determinacja, którą osobiście szanuje. Gratulacje!
odpowiedź
User
P
Oby więcej takich managerów wysokiego szczebla.
odpowiedź