SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Izabella Rokicka awansowała w Carrefour Polska. Odpowiada za komunikacje, zrównoważony rozwój i PA

Izabella Rokicka, dotychczasowa dyrektorka komunikacji Carrefour Polska, awansowała na stanowisko dyrektorki komunikacji, zrównoważonego rozwoju i public affairs. 

Izabela RokickaArticle

Izabela Rokicka z Carrefour Polska związana od lutego 2021 roku, kiedy to w firmie utworzono dział komunikacji.

Rokicka pracowała wcześniej między innymi w największych firmach branży budowlanej, odpowiadając za komunikację wewnętrzną, PR, obszar CSR oraz Public Affairs. Jest absolwentką Uniwersytetu w Sztokholmie i London School of Public Relations

Zakładała i przez 11 lat prowadziła działania Fundacji „Budujemy Przyszłość”, a od wielu lat aktywnie angażuje się w promowanie idei dialogu społecznego, zrównoważonego rozwoju, promocję kobiet w biznesie oraz komunikację i współpracę z lokalnymi społecznościami.

To nie jedyna zmiana w firmie. Barbara Kowalska, dotychczasowa dyrektor działu jakości i rozwoju zrównoważonego w Carrefour Polska, została mianowana dyrektorką jakości i zrównoważonego rozwoju produktów.

Dołącz do dyskusji: Izabella Rokicka awansowała w Carrefour Polska. Odpowiada za komunikacje, zrównoważony rozwój i PA

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl