SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Po likwidacji Izby Dyscyplinarnej jej rzecznik pozostał w Sądzie Najwyższym

Piotr Falkowski, rzecznik prasowy zlikwidowanej w połowie lipca Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego, nadal pracuje w SN, dołączył do jego zespołu prasowego.

Piotr Falkowski Article

Izba Dyscyplinarna Sądu Najwyższego, powołana w 2018 roku, została zlikwidowana w połowie lipca br. wraz z wejściem w życie nowelizacji ustawy o SN. Równocześnie działalność zaczęła nowa struktura w sądzie - Izba Odpowiedzialności Zawodowej.

Pod koniec 2019 roku rzecznikiem prasowym Izby Dyscyplinarnej został Piotr Falkowski. Mimo jej likwidacji dalej pracuje w Sądzie Najwyższym, dołączył do zespołu prasowego.

Rzecznikiem prasowym SN jest sędzia Aleksander Stępkowski, a w zespole prasowym pracują też, jako specjaliści, Justyna Piskorek i Maciej Brzózka.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Wcześniej Piotr Falkowski przez ponad 10 lat był dziennikarzem „Naszego Dziennika”. Pisał głównie o polskiej polityce, m.in. o okolicznościach katastrofy smoleńskiej, jest współautorem raportu „Katastrofa Bilans dwóch lat” wydanego w 2012 przez Instytut Sobieskiego.

Na początku 2011 roku Falkowski wspólnie z fotoreporterem „Naszego Dziennika” Markiem Borawskim został zatrzymany przez FSB pod Moskwą, gdzie zbierali informacje na temat katastrofy smoleńskiej. Po kilkugodzinnym przesłuchaniu dziennikarzy zwolniono.

Dołącz do dyskusji: Po likwidacji Izby Dyscyplinarnej jej rzecznik pozostał w Sądzie Najwyższym

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Mordo Siuris
Został jak Himmilsbach z angielskim.
1 0
odpowiedź