SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

J.P. Morgan otwiera Centrum Korporacyjne w Warszawie, zatrudni 3 tys. osób

J.P. Morgan otwiera w Warszawie Centrum Korporacyjne, w którym znajdzie zatrudnienie 3 tys. osób w ciągu najbliższych 3 lat, poinformował dyrektor zarządzający, szef Centrum Korporacyjnego J.P. Morgan Steve Cohen.

JP Morgan, fot. Felix Lipov / Shutterstock.com Article

"Widzimy bardzo dobrą perspektywę dla wzrostu Polski i cieszymy się, że będziemy częścią tego wzrostu" - powiedział Cohen podczas konferencji prasowej.

"Chcemy stworzyć ok. 3 tys. miejsc pracy w ciągu najbliższych kilku lat" - dodał.

Wskazał, że będzie to praca dla osób o wysokich kwalifikacjach, zaś wynagrodzenie będzie "konkurencyjne w stosunku do polskiego rynku".

"Z naszej perspektywy stajemy się hubem bankowym. Mamy licznych inwestorów, Polska rozwija się gospodarczo bardzo sprawnie, mamy bardzo dobre perspektywy wzrostu" - powiedział wicepremier Mateusz Morawiecki podczas konferencji.

Wskazał, że rząd i J.P. Morgan mają zbieżnh interes w tym, by przyciągać specjalistów z całego świata i Polaków, którzy rozjechali się po świecie.

"Hub bankowy się umacnia i Polska pokazuje lwi pazur kompetencji w zakresie back-office i project managementu dla bardzo dużych przedsiębiorstw. Nasz wzrost gospodarczy dzięki temu będzie jeszcze bardziej silny" - podsumował wicepremier.

Kilka dni temu Morawiecki zapowiadał, że J.P. Morgan w ciągu kilku lat zatrudni w Polsce kilka tysięcy osób, z kompetencjami takimi, jak zarządzanie danymi, zarządzanie ryzykiem i ryzykiem kredytowym.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: J.P. Morgan otwiera Centrum Korporacyjne w Warszawie, zatrudni 3 tys. osób

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Beka z lewaków
Ale jak to?! I w ogóle im nie przeszkadza notoryczne łamanie w "tymkraju" demokracji?!
12 10
odpowiedź
User
Beka z lewaków
Ale jak to?! I w ogóle im nie przeszkadza notoryczne łamanie w "tymkraju" demokracji?!
10 8
odpowiedź