SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Alessandro Renda dyrektorem marketingu w Stellantis, Jacek Nawara na nowym stanowisku

Jacek Nawara, dotychczasowy dyrektor marketingu w Stellantis Polska (importer aut Fiat, Lancia, Alfa Romeo, Peugeot) objął nowe stanowisko w strukturze firmy. Jego funkcję przejął Allesandro Renda.

Jacek NawaraJacek Nawara

Jacek Nawara objął w Stellantis stanowisko enlarge Europe CRM market lead, na którym koordynuje prace zespołu w centrali Stellantis oraz grupy Publicis która jest związana z działaniami CRM na rynkach europejskich, w tym w Polsce.

- Wspólnie tworzymy nową infrastrukturę cyfrową i prawna, zgodną z filozofią firmy, która jest nastawiona na klienta (customer centric). Tworzymy jednolity cyfrowy ekosystem do zarządzania kontaktami z klientami, obejmujący wszystkie rynki, obszary i marki Stellantis, a także jednostki zarządcze, takie jak Aftersales, Connected services, e-Mobility, czy Spoticar - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl  Jacek Nawara.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jest też odpowiedzialny za planowanie, zarządzanie i rozliczanie kampanii marketingowych oraz wsparcie platform sprzedaży bezpośredniej na wymienionych rynkach i obszarach i platformach zarządczych (BU) dla wszystkich marek Stellantis, w tym Fiat, Abarth, Jeep, Alfa, Lancia, LCV, Peugeot, Citroen, DS oraz Opel/Vauxhall. Wraz z zespołem tworzy automatyczne platformy do kontaktu z klientami, które obsługują wszystkie rynki, oraz nadzoruje proces zarządzania kontaktami z klientem.

Jest również zaangażowany w tworzenie tzw. data driven marketing dla wymienionych rynków i marek oraz tworzenie automatycznych ścieżek do zarządzania kontaktem z klientem, obejmujących wszystkie fazy zakupu, od przed-sprzedaży, poprzez sprzedaż, dostarczenie i odbiór pojazdu, aż po cykl życia pojazdu w cyklu po-zakupowym i program ponownego zakupu. Nadzoruję także plany kontaktów z klientem poprzez optymalizowanie tej ścieżki kontaktu poprzez automatyczne triggery.

Na stanowisku dyrektora marketingu Stellantis w Polsce zastąpił go Alessandro Renda, który od lipca 2021 roku jest w polskim oddziale firmy brand directorem marki Peugeot.

Dołącz do dyskusji: Alessandro Renda dyrektorem marketingu w Stellantis, Jacek Nawara na nowym stanowisku

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl