SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jacek Pochłopień: z Ringier Axel Springer Polska do Infor PL

Jacek Pochłopień został redaktorem ds. projektów specjalnych w Infor PL. Do końca 2021 roku pracował w Ringier Axel Springer Polska na stanowisku redaktora programowego.

Jacek PochłopieńArticle

Pochłopień w RASP pracował od września 2020 roku. Wspierał koncepcyjnie i merytorycznie projekty wydawnictwa, w tym eventy, ich realizację oraz obsługę dziennikarską.

W styczniu tego roku rozpoczął pracę w Inforze. - Jacek Pochłopień objął stanowisko redaktora ds. projektów specjalnych w INFOR PL SA, wydawcy "Dziennika Gazety Prawnej". Będzie wspierał merytorycznie, organizacyjnie i koncepcyjnie projekty spółki, w tym m.in. konferencje, debaty, raporty, cykle tematyczne - informuje Wirtualnemedia.pl Mirosława Piotrowska, PR Manager Infor PL.

Do sierpnia 2019 roku był redaktorem naczelnym tygodnika „Wprost”. Wtedy na tym stanowisku zastąpił go Marcin Dzierżanowski, a Pochłopień został doradcą zarządu PMPG Polskie Media do spraw projektów.

Wcześniej w PAP i redakcji "Forbes"

W styczniu 2020 r. Pochłopień został szefem serwisu Samorząd.pap.pl. Wówczas w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl mówił, że nie będzie to jego jedyna aktywność w Polskiej Agencji Prasowej: - Będę też wspierać inne przedsięwzięcia eventowe PAP, kongresy, konferencje oraz tego, co jest z nim związane na przykład newslettery itd. - skomentował.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Jacek Pochłopień także kilka lat temu pracował  w Ringier Axel Springer Polska jako zastępca redaktora naczelnego miesięcznika „Forbes” i szef działu biznes tygodnika „Newsweek Polska”. Ponadto był też redaktorem prowadzącym „Puls Biznesu”.

W 2020 roku Infor PL osiągnął 52,37 mln zł przychodów i 6,33 mln zł zysku netto, z czego 4,93 mln zł zostało wypłacone Ryszardowi Pieńkowskiemu jako dywidenda.

Dołącz do dyskusji: Jacek Pochłopień: z Ringier Axel Springer Polska do Infor PL

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Lol
Po exodusie z BI, kolejny konkretny ucieka z RASP
odpowiedź
User
tekla
Powodzenia!
odpowiedź
User
Kruszą się nawet najwięksi
Widać, że rynek się kurczy skoro tak duże firmy jak AS tną etaty menedżerów na najwyższym szczeblu. No ale cóż, Newsweek jest właściwie biuletynem partyjnym PO a tematyka dotyczy głównie „zbrodni” PiSu. Business Insider jest nie nadąża nawet za AntyWeb czy tym portalem Pająka ws technologii. Wszystko coraz bardziej nudne, a w przeciwieństwie do internetowych nieredakcyjnych źródeł jednak płatne. Za komuny tygodniki, miesięczniku nie mówiąc już o specjalistycznych rzadziej ukazujące się periodyki kosztowały grosze, a poziom był o niebo wyższy.
odpowiedź