SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jacek Romanowski prezesem Polska Press Grupy w Białymstoku

Jacek Romanowski został nowym prezesem Polska Press Oddziału w Białymstoku, wydawcy „Kuriera Porannego” i „Gazety Współczesnej”. Zastąpił na tym stanowisku Krzysztofa Palińskiego, który rozstaje się ze spółką.

Article

Romanowski od ponad 20 lat pracuje w branży medialnej. W ostatnich latach związany był z Media Impact Polska, gdzie był szefem Makroregionu Wschodniego. W latach 2011-2013 zarządzał oddziałami spółki Axel Springer w Białymstoku i Lublinie. Wcześniej przez kilkanaście lat pracował w Mediach Regionalnych, obecnie należących do Polska Press Grupy.  Był tam m.in. dyrektorem handlowym „Kuriera Porannego”  i dyrektorem ds. nowych projektów w agencji reklamowej Admis.

Polska Press Oddział w Białymstoku jest wydawcą dzienników „Kurier Poranny” i „Gazeta Współczesna”, tygodników lokalnych „Nowiny Podlaskie”, „Nowiny Sokólskie” i ”Nowiny Suwalskie” oraz tygodnika ogłoszeniowego „Kramik Plus”.

Z danych ZKDP wynika, że w lutym br. średnia sprzedaż ogółem „Kuriera Porannego” wyniosła 5 450 egz., a „Gazety Współczesnej” - 6 694 egz. (więcej na ten temat).

Dołącz do dyskusji: Jacek Romanowski prezesem Polska Press Grupy w Białymstoku

12 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
heloł
a możebyście napisali, jak po ponad 20 latach pozbyli się Krzysztofa Palińskiego? Takie kopiowanie komunikatów z PP to żadne dziennikarstwo.
22 14
odpowiedź
User
Dag
Skończyły się układziki. Hurrrraaaa!!!!! Kiedy porządki w innych oddziałach?
21 13
odpowiedź
User
k
Dobry ruch dla PP. Jacek gratuluje i trzymam kciuki
18 11
odpowiedź