SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Visa Checkout w Polsce, na start w RTV Euro AGD i OleOle!

W Polsce udostępniona została usługa Visa Checkout, dzięki której konsumenci mogą płacić online zarówno z urządzeń stacjonarnych, jak i mobilnych, podając tylko swój login i hasło. Pierwsi polscy detaliści, którzy wdrożyli to rozwiązanie, to RTV Euro AGD i OleOle!.

Article

Płatności z Visa Checkout można dokonywać w sklepie internetowym sieci RTV Euro AGD oraz OleOle!, a także w ich serwisach mobilnych. Towarzyszy temu promocja zachęcająca klientów do skorzystania z usługi, w ramach której należy dokonać zakupów na odpowiednią kwotę i zapłacić za nie z Visa Checkout. Konto w usłudze konsumenci mogą utworzyć bezpośrednio z poziomu koszyka detalisty, na chwilę przed dokonaniem płatności.

W euro.com.pl na klientów czekają 3 stopnie rabatów: 50 zł (zakupy o wartości od 300 zł do 500 zł), 100 zł (zakupy od 500,01 zł do 1500 zł) oraz 150 zł (zakupy powyżej 1500 zł). W oleole.pl dostępny jest jeden rabat w wysokości 50 zł, przyznawany za zakupy o wartości powyżej 250 zł.

Promocje w obydwu sklepach potrwają do 30 czerwca br. Wspierać je będą działania marketingowe w kanałach własnych euro.com.pl i oleole.pl, a także kampania reklamowa Visa, której rozpoczęcie zaplanowano na koniec kwietnia br. Więcej szczegółów na temat promocji znajduje się na stronach obydwu detalistów.

Visa Checkout działa na świecie od 2014 r. Dotychczas pojawiła się w 23 krajach, utworzono w niej 20 milionów kont, a w skali globalnej jest akceptowana przez ponad 300 tys. detalistów. Polska jest pierwszym krajem w Europie, w którym wdrożono to rozwiązanie.

W Visa Checkout swoją kartę płatniczą (debetową lub kredytową) i adres dostawy użytkownik zapisuje tylko raz – podczas rejestracji. Dzięki temu po to, aby dokonać transakcji, nie trzeba mieć przy sobie karty ani każdorazowo wprowadzać danych. Nad bezpieczeństwem transakcji realizowanych poprzez Visa Checkout czuwa wielopoziomowy system zabezpieczeń wykorzystujący m.in. usługę 3D-Secure.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Visa Checkout w Polsce, na start w RTV Euro AGD i OleOle!

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl