SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

YouTube Music i YouTube Premium dostępne w 17 krajach, Polski nie ma na liście

YouTube rozszerzył dostępność nowych usług YouTube Music oraz YouTube Premium. Teraz obie platformy pozwalające na szeroki wybór muzyki i treści wideo bez reklam można wykupić w 17 krajach za 9,99 oraz 11,99 dolarów miesięcznie. Na razie nowe usługi wciąż pozostają niedostępne w Polsce.

Article

Wprowadzenie do oferty muzycznego serwisu YouTube Music zapowiedziano pod koniec maja br. YouTube Music oferuje użytkownikom tysiące zróżnicowanych playlist dobranych gatunkowo i tematycznie, na których znajdują się oficjalne nagrania wykonawców z całego świata, a także muzyczne klipy wideo z ich udziałem.

Internauci mają do dyspozycji 2 wersje YouTube Music. Pierwsza z nich jest dostępna za darmo, jednak w zamian za brak opłat użytkownicy muszą oglądać reklamy pojawiające się pomiędzy utworami i teledyskami. Druga odmiana serwisu jest związana z opłatą subskrypcyjną. W zamian za abonament w wysokości 9,99 dol. miesięcznie użytkownikom YouTube Music nie są wyświetlane reklamy, otrzymują także dodatkowe funkcje, takie jak odtwarzanie w tle i pobieranie plików.

Początkowo usługa YouTube Music była dostępna jedynie na 5 rynkach w USA, Australii, Nowej Zelandii, Meksyku i Korei Południowej. Teraz rozszerzono ją na dodatkowych 12 krajów: Austrię, Kanadę, Finlandię, Francję, Niemcy, Irlandię, Włochy, Norwegię, Rosję, Hiszpanię, Szwecję oraz Wielką Brytanię. W Polsce platforma nie jest na razie dostępna, i jak dowiedziały się wcześniej Wirtualnemedia.pl termin jej wprowadzenia u nas nie jest bliżej znany.

 

Jednocześnie z rozszerzeniem oferty YouTube Music zapowiedziano wprowadzenie w wymienionych krajach usługi YouTube Premium, która zastępuje znaną wcześniej platformę YouTube Red. Użytkownicy YouTube Premium za miesięczną subskrypcję w wysokości 11,99 dol. otrzymują dostęp do wszystkich korzyści oferowanych przez YouTube Music w wersji płatnej, dodatkowo zaś mogą oglądać zgromadzone wcześniej w Red oryginalne treści. Ponadto abonenci YouTube Premium mają możność oglądania wszystkich materiałów w serwisie YouTube bez reklam.

 

Dołącz do dyskusji: YouTube Music i YouTube Premium dostępne w 17 krajach, Polski nie ma na liście

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl