SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Na Medonet.pl można teraz założyć konto

Największy polski serwis w kategorii zdrowie i medycyna Medonet.pl (Ringier Axel Springer Polska) wprowadził możliwość założenia darmowego konta użytkownika „Mój Medonet”.

Każdy zalogowany użytkownik może stworzyć swój indywidualny profil zdrowia, otrzyma wówczas dostęp do artykułów dopasowanych do swoich potrzeb i zainteresowań, wgląd do kalkulatorów zdrowia, a także materiałów dodatkowych, np. ebooków.

Po uzupełnieniu krótkiej ankiety w profilu zdrowia użytkownik może m.in. sprawdzić swój wiek biologiczny, znaleźć informacje o swoim BMI, zapotrzebowaniu kalorycznym, poziomie tkanki tłuszczowej, czy zapotrzebowaniu na wodę i wiele innych.

Na stronie głównej Medonet.pl pojawił się również moduł, w którym użytkownicy zobaczą dopasowane do nich treści na podstawie informacji zawartych w profilu zainteresowań. Użytkownik po zalogowaniu znajdzie materiały dodatkowe, m.in. listy badań profilaktycznych czy ebooki o tematyce żywienia i zdrowego trybu życia.

„Medonet od pewnego czasu wymyka się klasyfikacji serwisu zdrowotnego, stając się platformą ezdrowia, która realizuje różnorodne potrzeby zdrowotne odbiorców: od wiedzy, przez narzędzia, takie jak checkery i aplikacje mobilne po telemedycynę i ecommerce. Logowanie jest kolejnym krokiem platformizacji, który umożliwia nawiązanie bliższej relacji z użytkownikiem. Chcemy dostarczać naszym odbiorcom treści, które ich interesują tu i teraz, bezpośrednio i w wygodny dla nich sposób, a jednocześnie chcemy nieustannie uzupełniać naszą ofertę o inne elementy, które pozwolą żyć zdrowiej” – mówi Diana Żochowska, head of Medonet.

„Poprzez wprowadzenie możliwości panelu logowania dla użytkowników Medonetu, chcemy nie tylko pokazać im spersonalizowane treści, ale też zachęcić ich do obserwowania swoich parametrów zdrowotnych. Kolejne funkcjonalności, które będą sukcesywnie pojawiać się na platformie Mój Medonet, są budowane na podstawie rzetelnej wiedzy medycznej, którą internauci doceniają w naszym serwisie każdego dnia. Bardzo istotne jest dla nas, aby to właśnie użytkownicy, dla których tworzymy konto Medonetu, wspierali nas w tworzeniu kolejnych składowych aplikacji. Dlatego od samego początku chcemy zaprosić jak najwięcej osób do współpracy i przekazywania nam informacji zwrotnych i pomysłów dalszego rozwoju” – mówi Michał Czornak, product owner Medonet.pl.

Jak wynika z badania Mediapanel, w grudniu ub.r. Medonet.pl odwiedziło 11 mln użytkowników, co dało serwisowi 37,1 proc. zasięgu. Internauci spędzali przeciętnie na stronach Medonetu 9 minut i 41 sekund.

Dołącz do dyskusji: Na Medonet.pl można teraz założyć konto

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Oszustwo dla naiwnych
Sprofiluj się u nas za darmo, żebyśmy mogli skuteczniej podsyłać ci lepiej dobrane reklamy, za które dostaniemy gruby hajs.
0 0
odpowiedź
User
Wlir
Widać, że niemiaszki chcą się dobrać do danych medycznych
0 0
odpowiedź
User
Ubawiony
Konto pewnie tylko dla zaszczepionych. Byli bardzo zaangażowani w zastraszanie społeczeństwa podczas tej totalnej pandemii, która 24 lutego nagle zniknęła.
0 0
odpowiedź