SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Radia Nowy Świat w trzy lata zebrało 24 mln zł. Mann i Jethon po raz pierwszy wspólnie za mikrofonem

Dzisiaj w Radiu Nowy Świat przypada Dzień Patronów. Z tej okazji redaktor naczelna rozgłośni, Magda Jethon i Wojciech Mann wspólnie poprowadzą specjalne wydanie „Koncertu życzeń” na antenie. To będzie pierwsza w historii ich wspólna audycja. – Nie ukrywam, że mam tremę – przyznaje Jethon.

Article

Jak co roku Radio Nowy Świat świętuje razem z patronami, którzy wspierają stację. Wielu z nich pomaga radiu od pierwszego dnia zbiórki, czyli od 16 kwietnia 2020 roku. - Od samego początku obchodzimy Dzień Patronów, bo to dzień, kiedy w sposób szczególny chcemy podziękować wszystkim naszym patronkom i patronom za wsparcie. Jest to dla nas bardzo ważne  - komentuje Magda Jethon, szefowa Radia Nowy Świat.

Na dzisiaj stacja przygotowała kilka atrakcji. Na początek - spotkanie Magdy Jethon i Wojciecha Manna w specjalnej edycji „Koncertu życzeń” (11:00-13:00). - Nie ukrywam, że mam tremę przed tym wystąpieniem. Ale z drugiej strony odczuwam swego rodzaju ekscytację, bo przecież nie wiem, co się wydarzy, w końcu nigdy niczego razem nie prowadziliśmy - mówi Magda Jethon.

„Koncert życzeń” będzie można także oglądać na stronie internetowej Radia Nowy Świat. Transmisja video będzie udostępniona zarówno dla Patronów, jak i Słuchaczy. Dodatkowo w tej właśnie audycji będzie miała miejsce premiera nowego singla The Redaktors, zespołu Radia Nowy Świat złożonego ze znakomitych muzyków i dziennikarzy stacji.

To będzie już trzecia piosenka The Redaktors. Pierwszą - „Chodź tu” - śpiewali i grali wyłącznie zawodowi muzycy. W drugiej („Policzę do trzech”) do realizacji zaproszeni zostali też dziennikarze RNŚ. Tym razem utwór „By nie zapeszyć” zaśpiewają i zagrają: Monika Borzym, Marcelina Słomian, Fisz, Krzysztof Grabowski, Maciej Jankowski, Marek Napiórkowski i Wojciech Waglewski.

W trzy lata 24 mln zł

Radio Nowy Świat to internetowa stacja radiowa o profilu muzyczno-publicystycznym. Rozpoczęła nadawanie w 2020 r. W grudniu 2022 r. stacja nawiązała współpracę z Grupą Eurozet, nadawcą m.in. Radia ZET. Ich wspólna oferta handlowa obejmuje sponsoring oraz akcje niestandardowe. Radio Nowy Świat zapewnia, że nie będzie nadawać reklam.

Obecnie Radio Nowy Świat jest wspierane na Patronite ponad 34 tys. patronów, deklarujących miesięczne wpłaty na poziomie 705 tys. zł. W ciągu trzech lat zebrano 24 mln zł.

Dołącz do dyskusji: Radia Nowy Świat w trzy lata zebrało 24 mln zł. Mann i Jethon po raz pierwszy wspólnie za mikrofonem

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Agnieszka
Mann już na początku lat 90. był nudny. To mówicie, ze dalej pracuje?
18 42
odpowiedź
User
Seba
Zebranie pl, czyli jak zgarniać kasę bo nikt inny nie chce mnie zatrudnić.
Ile prowizji poszło do patronite?
10 36
odpowiedź
User
Ciekawe to
A znajomi którzy tam pracują ciągle narzekają że nie.maja co do garnka włożyć i trudno wynająć mieszkanie w Warszawie. Ciekawa sprawa że takie dochody a Ci co tworzą radio klepią biede
15 28
odpowiedź