SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

TVN24 bezpłatnie w Player i w najtańszych pakietach operatorów płatnej telewizji. „Olbrzymie zainteresowanie Lex TVN”

TVN Grupa Discovery czasowo rozszerza zasięg TVN24. W związku z przyjęciem przez Sejm ustawy nazywanej „Lex TVN” stacja będzie dostępna dla wszystkich subskrybentów platformy streamingowej Player, a także w najtańszych pakietach sieci kablowych i platform cyfrowych.

Article

Od wczoraj Poranek TVN24 „Wstajesz i wiesz” jest czasowo transmitowany na antenie naziemnego kanału TTV. TVN Grupa Discovery tłumaczyła to dużym zainteresowaniem „Lex TVN” i walką o wolność mediów w Polsce. - W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie widzów lex TVN, sprawą obrony niezależności i wolności mediów oraz aktualną sytuacją w kraju i na świecie, od wtorku 21 grudnia TVN Grupa Discovery postanowiła udostępnić czołowy kanał informacyjny w kraju - TVN24 - szerszej widowni - poinformował nadawca w komunikacie przesłanym do portalu Wirtualnemedia.pl.

Dzięki emisji na antenie TTV od godz. 5.55 do 10.00 pierwszy w Polsce kanał informacyjny ma niemal identyczny zasięg co TVP Info. W weekendy transmisja TVN24 w TTV będzie krótsza i ma trwać od godz. 7 do 9.

„Otwarte okno” TVN24 w Player i u operatów płatnej telewizji

Na tym nie koniec działań TVN Grupy Discovery czasowo zwiększających zasięg TVN24. - Od wtorku 21 grudnia do końca stycznia 2022 roku dostęp do stacji TVN24 bez dodatkowych opłat będą mieli użytkownicy wszystkich pakietów płatnych w serwisie Player. Także operatorzy telewizji kablowo-satelitarnej będą mieli możliwość dodatkowego, czasowego włączenia kanału abonentom pakietów płatnych, w których kanał TVN24 dotychczas nie był dostępny - informuje TVN Grupa Discovery.

Tym samym operatorzy platform satelitarnych (Canal+, Polsat Box, Orange) i sieci kablowych (m.in. Vectra, Multimedia Polska, UPC Polska) mają możliwość czasowego zaoferowania TVN24 w najtańszych pakietach bez dodatkowych opłat gniazdkowych od abonenta. Najtańszy pakiet w Player (z reklamami) kosztuje 8 zł miesięcznie. Już w nim jest dostępny TVN24.

Przyjęta przez Sejm nowelizacja ustawy o radiofonii i telewizji może zmusić Discovery do odsprzedaży większościowego pakietu udział w TVN. Przepisy zakazują bowiem sprawowania pośredniej kontroli nad stacją przez spółkę spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Formalnym właścicielem TVN jest Polish Television Holding w Amsterdamie, ale firma ta należy do amerykańskiego koncernu Discovery. Dziennikarze, przeciwnicy ustawy obawiają się, że udziały w TVN przejmie firma lub fundacja związana z rządem.

W ub.r. TVN24 miał 5,363 proc. udziału w rynku telewizyjnym, a TTV 2,163 proc.

Zasięg techniczny TVN24 wynosi obecnie 62 proc., a TTV dociera do 99 proc. gospodarstw domowych w Polsce.

Dołącz do dyskusji: TVN24 bezpłatnie w Player i w najtańszych pakietach operatorów płatnej telewizji. „Olbrzymie zainteresowanie Lex TVN”

29 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Jordi
Ale się boją o swoją... o pośladki. I będą wmawiać ludziom, że to największy problem. A ci którzy twierdzą, że TVP serwuje propagandę, będą łykać tą TVN-owską.
odpowiedź
User
Tomasz
***** **N
odpowiedź
User
Leszek
"Nasza prawda całą dobę" w końcu będzie siebie warta - gratis to uczciwa cena XD
odpowiedź