SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Vectra z pakietem z HBO Max w prezencie

Vectra wprowadza nowy pakiet 900 Mb/s oraz zwiększa prędkość najniższego pakietu w swojej ofercie – dotychczasową do 300 Mb/s zastępuje do 450 Mb/s. Dodatkowo, klienci decydujący się na zakup internetu światłowodowego o dowolnej prędkości mogą liczyć na bezpłatny dostęp do HBO Max - nawet do sześciu miesięcy.

Article

Od 1 marca abonenci decydujący się na wybór nowej oferty operatora, mogą skorzystać z czterech opcji. Dotychczasowa prędkość do 300 Mb/s zastąpiona zostanie przez łącze do 450 Mb/s, a oprócz dotychczasowych przepływności do 600 Mb/s i do 1,2 Gb/s, pojawi się kolejna nowość – dostęp do internetu światłowodowego o prędkości do 900 Mb/s.

Każdy nowy klient decydujący się na ofertę Vectry otrzyma też możliwość korzystania z dekodera TV Smart 4K Box opartego o system Android (wraz z telewizyjnym pakietem „Stalowym”, zawierającym 45 kanałów) bez dodatkowych opłat. Dostęp do 45 kanałów możliwy jest nie tylko za pomocą dekodera, ale również poprzez aplikację TV Smart GO m.in. na urządzeniach mobilnych. Dekoder TV Smart 4K Box daje możliwość korzystania nie tylko z telewizji, ale również aplikacji popularnych serwisów streamingowych oraz gier.

Klienci otrzymają także bezpłatny dostęp do serwisu HBO Max – na jeden miesiąc przy wyborze prędkości do 450 Mb/s, 4 miesiące przy opcji do 600 Mb/s i aż 6 miesięcy, jeśli zdecydują się na najwyższe prędkości – do 900 Mb/s lub do 1,2 Gb/s.

Z dostępu do HBO Max w prezencie skorzystają klienci, którzy nową umowę podpiszą w okresie od 1 marca do 7 kwietnia br.

Przy wyborze pakietu 600Mb/s (lub wyższego) klient otrzyma nowoczesny modem, wyposażony w technologię Wi-Fi 6. To prawdziwa gratka dla tych, którzy potrzebują najszybszego i stabilnego internetu w domu, pozwalającego na jednoczesne podłączenie nawet kilkudziesięciu urządzeń. WiFi 6 przesyła dane z prędkością nawet ponad 1 Gb/s.

Standard wspiera także oszczędzanie energii zarówno samego modemu, jak i urządzeń podłączonych do niego. Odbywa się to poprzez opcję „wybudzania” urządzeń dopiero w momencie rozpoczęcia transmisji, dzięki czemu nie muszą cały czas „nasłuchiwać” sygnału Wi-Fi.

Nowe pakiety internetowe, wraz z dekoderem TV Smart Box 4K iHBO Max w prezencie oraz – w trzech wyższych opcjach – routerem WiFi 6 dostępne są za 59,99 zł (oferta do 450 Mb/s), 69,99 zł (do 600 Mb/s), 74,99 zł (do 900 Mb/s) oraz 104,99 zł miesięcznie (za najwyższą prędkość do 1,2 Gb/s), co szczegółowo obrazuje poniższa tabela:

Nowe pakiety telefonii

W Vectrze pojawiły się również nowości w pakietach telefonii komórkowej z mobilnym dostępem do internetu, w tym technologii 5G. Klienci dobierający jedną z ofert z nielimitowanymi rozmowami oraz dużym pakietem danych otrzymają na nią atrakcyjny rabat o wysokości uzależnionej od tego, z jakich innych usług Vectry korzystają– im wyższa prędkość internetu, tym tańsze pakiety mobilne. Przy prędkości do 1,2Gb/s pakiet telefonii komórkowej „Bezlimit” 10GB kosztuje 9,99 zł miesięcznie.

Według sprawozdania w KRS grupa kapitałowa Vectra w 2021 roku osiągnęła 1,52 mld zł przychodów sprzedażowych, po wzroście o 5,2 proc. rok do roku.

Na początku ub.r. Vectra informowała, że ma ponad 1,7 mln klientów i 4,6 mln gospodarstw domowych w zasięgu swojej sieci.

Dołącz do dyskusji: Vectra z pakietem z HBO Max w prezencie

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl