SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Streaming 130 kanałów w Netia Go, pakiet premium z treściami Telewizji Polsat w cenie 20 zł miesięcznie

W środę, 5 października Netia uruchomiła serwis streamingowy Netia Go. W jego ramach dostępny jest m.in. streaming 130 kanałów, a w ramach pakietu premium w cenie 20 zł miesięcznie można oglądać m.in. przedpremierowe treści Telewizji Polsat.

Article

W ramach aplikacji Netia Go dostępne będą trzy kategorie treści VOD. Pierwszy z nich to katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach telewizyjnych, posiadanych przez danego abonenta (np.: „Ród smoka”, „Opowieść podręcznej”, i inne treści z takich kanałów jak m.in.: HBO, Cinemax, Polsat).

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń o pracę

Druga kategoria to wypożyczalnia filmów. W ramach modelu TVOD na 48 godzin można mieć dostęp do pojedynczych filmów w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku).

Netia Go oferuje także pakiet SVOD Netia premium, do którego 30-dniowy dostęp kosztuje 20 zł (kwota doliczana do rachunku). W jego ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

130 kanałów w streamingu

Netia Go zapewnia również dostęp do 130 kanałów telewizyjnych on-line (kanały posiadane przez danego abonenta w ramach usługi IPTV, do których emisji w serwisie zgodę wyrazili nadawcy).

- Netia GO to kolejny w tym roku, po dekoderze Netia EvoBox 4K, wdrożonym do oferty na początku 2022 roku oraz usłudze Disney+, wprowadzonej w czerwcu, efekt strategii rozwoju szeroko pojętych usług telewizyjnych Netii, realizowanej dzięki współpracy w ramach Grupy Polsat Plus - komentuje Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C, członek zarządu Netii.

Serwis Netia Go zadebiutował na rynku w środę, 5 października 2022 roku. Platforma dostępna jest bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii - na dekoderach Evobox IP i Evobox 4K, a także w serwisie go.netia.pl oraz aplikacji na telefony i telewizory. Danymi do logowania jest ten sam login i hasło, którym abonenci logują się w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl.

- Coraz liczniejsi użytkownicy naszych usług telewizyjnych zyskują teraz dostęp do swoich ulubionych kanałów na urządzeniach mobilnych. Kanały takie jak Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eleven Sports z La Liga, kanały newsowe Polsat News czy TVN24 i wiele innych, będą dostępne zawsze z nami, w domu i poza nim - dodaje Tomasz Dakowski.

Netia Go oferuje 5 profili, z serwisu można korzystać jednocześnie na 3 urządzeniach

Do każdego konta abonenckiego Netia Go można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach. Wraz z premierą aplikacji Netia Go dekodery Netia EvoBox zyskają aktualizację, która będzie się odbywać automatycznie stopniowo w ciągu kilku dni.

Netia Go to kolejny serwis streamingowy Grupy Polsat Plus, która już posiada Polsat Go i Polsat Box Go.

W trzecim kwartale średnie zatrudnienie w grupie kapitałowej Cyfrowy Polsat, do której należą m.in. Telewizja Polsat, Grupa Interia, Eleven Sports Polkomtel i Netia, wynosiło 7 621 pracowników. Dynamika wydatków pracowniczych zwiększyła się do 8,4 proc.

Dołącz do dyskusji: Streaming 130 kanałów w Netia Go, pakiet premium z treściami Telewizji Polsat w cenie 20 zł miesięcznie

6 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
o5
Jaki jest sens tworzenia/utrzymywania przez Polsat tylu serwisów VOD?
12 0
odpowiedź
User
Apka
No I gdzie apki ? Nie ma w sklepach mobilnych
2 0
odpowiedź
User
wizjer
Uwaga na naganiacza Dawid Urbaniak, który nagabuje po mieszkaniach na usługi Netia w środkowo wschodniej Wielkopolsce. Dałem się omamić kłamliwemu tyffusowi.Jak ostrzegałem masz łajzo prześwistane!Zapewne nie wierzyłeś jak sugerowałem, że zrobienie mnie na szaro nie przejdzi ci płazem. Za parę groszy taniej dostaniemy połowę usług i funkcji tego co było w UPC. Akwizytorzy łgają, co innego obiecują a potem na fakturze będzie całkiem inaczej. Po okresie promocyjnym wyłączają usługi, które rzekomo miały być w cenie umowy i wpierają na bezczela, że to klient sam wyłączył. Brak radiowego pilota do mediaboxów zirytuje każdego, na IR trzeba celować w odbiornik. Podsuwają najmniej korzystną promocje z przeszłości, mimo że aktualna jest korzystniejsza dla abonenta. Co z tego że jest światłowód jak bywają chwilowe przerwy w transmisji danych, czego nie doświadczyłem w UPC. Trzymać się z dala od Netii.
4 0
odpowiedź