SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Zrzutka.pl rusza ze skoordynowaną pomocą dla Ukrainy

Serwis crowdfundingowy Zrzutka.pl za pośrednictwem swojej Fundacji „To się uda” uruchomił oficjalną akcję międzynarodowej pomocy humanitarnej dla naszego wschodniego sąsiada "Razem dla Ukrainy". Akcja jest skoordynowanym działaniem wielu organizacji pomocowych.

Zgromadzone w akcji "Razem dla Ukrainy" pieniądze zostaną przekazane sprawdzonym przez zrzutka.pl organizacjom, zajmującym się niesieniem pomocy ofiarom wojny na Ukrainie. W tej chwili do akcji dołączyły już m.in.: Polskie Forum Migracyjne, Fundacja Dla Wolności, Fundacja Uniters, Fundacja Cor Ignis, Stowarzyszenie Homo Faber, a z godziny na godzinę lista się powiększa.

Wojna w Ukrainie. Zrzutka rusza na pomoc

- Nie wiemy jeszcze jakie będą potrzeby, ale chcemy być razem z mieszkańcami Ukrainy. Zarówno z tymi, którzy zostali w swojej ojczyźnie, jak i z tymi, którzy szukają w Polsce schronienia. – mówi Tomasz Chołast, członek zarządu zrzutka.pl. – Wszystkie środki zebrane na tej zrzutce będą przekazane w 100% organizacjom, które już teraz pomagają osobom poszkodowanym, a koszty operacyjne pokrywa sama zrzutka.pl. To co możemy zagwarantować, to tak jak miało to już miejsce w 2020 i 2021 roku, przy okazji m.in. zbiórek covidowych, że nasze akcje są w pełni transparentne  i skutecznie, a my jako organizatorzy rozliczamy się z każdej zebranej złotówki. – dodaje Chołast ze zrzutka.pl.

Zgromadzone pieniądze zostaną niezwłocznie przekazane osobom i organizacjom, najbardziej potrzebującym,

Jak można wesprzeć akcję "Razem dla Ukrainy"?

• Wpłacając pieniądze na zrzutkę: zrzutka.pl/razemdlaukrainy

• Udostępniając link do zrzutki wśród znajomych, za pośrednictwem mediów społecznościowych

Zakładając własną skarbonkę

• Zgłaszając kolejne organizacje, które chcą dołączyć do akcji, wysyłając e-mail na adres: razemdlaukrainy@tosieuda.org.

Dołącz do dyskusji: Zrzutka.pl rusza ze skoordynowaną pomocą dla Ukrainy

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl