SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Panek: z Gazeta.pl do PLL LOT

Jakub Panek objął stanowisko eksperta ds. PR w Polskich Liniach Lotniczych LOT. Zastąpił Konrada Majszyka, który przeszedł do Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Jakub Panek Article

Panek odpowiada za współorganizację działań medialnych spółki, biura prasowego i kontakty z mediami. Z ramienia spółki będzie także koordynował redakcję magazynu pokładowego „Kaleidoscope".

Jakub Panek zastąpił Konrada Majszyka, który w połowie stycznia objął stanowisko dyrektora PR i komunikacji Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Z Agory do PLL LOT

Panek od 2012 roku pracował w mediach Agory. Kilka lat był dziennikarzem w warszawskim wydaniu „Gazety Wyborczej", od 2016 roku do lutego 2019 roku był wydawcą i dziennikarzem w  portalu Gazeta.pl. Zajmował się m.in. tematyką lotniczą i przygotowywał autorskie testy komunikacyjne, oceniając m.in. klasy podróży w liniach lotniczych.

Od 2007 roku przez pięć lat był związany z Telewizją Polsat, gdzie pracował w redakcji „Wydarzeń" i Polsat News. Pracę w mediach zaczął w 2003 roku w dwutygodniku „Echo – Gazeta Ziemi Łańcuckiej".

Jest absolwentem Wydziału Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego.

Dołącz do dyskusji: Jakub Panek: z Gazeta.pl do PLL LOT

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Kamil
No ... z kultury i sztuki w portalu internetowym na eksperta od PR w państwowym przedsiębiorstwie .... czary! czary! Nad CV
15 12
odpowiedź
User
Arri
Kucnął do zdjęcia, żeby było od góry?
12 10
odpowiedź