SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jakub Wojnarowski na czele ACCA Polska, Przemysław Pohrybieniuk kieruje marketingiem w Dentons

Z początkiem kwietnia Jakub Wojnarowski obejmie stanowisko dyrektora zarządzającego polskiego przedstawicielstwa ACCA (The Association of Chartered Certified Accountants), międzynarodowej organizacji zrzeszającej specjalistów z zakresu finansów, rachunkowości i zarządzania. Ostatnio pełniący tę funkcję Przemysław Pohrybieniuk pracuje w firmie Dentons.

Jakub Wojnarowski Article

Do zadań Jakuba Wojnarowskiego należeć będzie promowanie kwalifikacji zawodowych ACCA oraz wspieranie członków i studentów organizacji.

Wojnarowski przez ostatnie pięć lat związany był z Konfederacją Lewiatan, gdzie jako zastępca dyrektora deneralnego odpowiadał za obszar ekspertyzy i współpracy międzynarodowej. Wcześniej pracował jako dyrektor w Fundacji

Do stycznia br. stanowisko szefa ACCA na region Polski i krajów bałtyckich zajmował Przemysław Pohrybieniuk. Objął je jesienią 2014 roku, odchodząc po kilkunastu latach pracy z koncernu Danone Polska.

Obecnie Przemysław Pohrybieniuk pełni funkcję marketing&business development directora w firmie prawniczej Dentons.

Dołącz do dyskusji: Jakub Wojnarowski na czele ACCA Polska, Przemysław Pohrybieniuk kieruje marketingiem w Dentons

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl