SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Bartnik szefem rozwoju biznesu w Human Ark

Jan Bartnik po dwóch latach pracy awansował na nowo utworzone stanowisko head of business development w studiu animacji i postprodukcji Human Ark.

fot. Krzysztof KuczykArticle

Dotychczas Bartnik był w Human Ark producentem filmowym. Teraz równolegle będzie również pełnić funkcję head of business development. Do jego zadań należeć będą przede wszystkim działania z zakresu budowania i realizowania strategii rozwoju biznesowego studia w obrębie reklamy oraz filmu na rynkach zagranicznych.

Jednocześnie nadal będzie brał udział w produkcji drugiego sezonu  serialu animowanego dla dzieci „Kacperiada” oraz debiutu fabularnego studia - pełnometrażowej animacji familijnej „Podróż smokiem Diplodokiem”, którego premiera kinowa ostatecznie planowana jest na rok 2021.

Bartnik do Human Ark dołączył w 2016 roku i odpowiadał za produkcję projektów polskich i zagranicznych, ze szczególnym uwzględnieniem rynku azjatyckiego. Zajmował się także międzynarodową promocją studia.  

Z branżą mediową związany jest od 5 lat. Wcześniej współpracował z  kanałem telewizyjnym Stopklatka TV, Polskim Instytutem Sztuki Filmowej, Toya Studios, Masterfilm LTD oraz TVP Katowice. Doświadczenie zawodowe zdobywał również pracując jako koordynator projektów filmowych w Chinach.

Jest konsultantem European Short Pitch oraz absolwentem Xiamen University w Chinach, Wydziału Radia i Telewizji, anglistyki oraz sinologii na Wydziale Filologicznym UŚ.

Dołącz do dyskusji: Jan Bartnik szefem rozwoju biznesu w Human Ark

2 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Ava_Catts
Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie godziny każdego dnia na m0im laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.CashPay40.Com
odpowiedź
User
Mary Gotch
Moja ostatnia wypłata wyniosła 32746 € Działając online. Jestem studentem na pełny etat i pracuję przez dwie g0dziny każdego dnia na moim laptopie. Czuję się tak dobrze, zarabiając tyle pieniędzy, kiedy inni ludzie muszą pracować za dużo mniej. Aby uzyskać stanowisko, przepisuję ci reakcję już teraz! Więc po prostu podążaj za tą stroną ...

.......... ❥❥❥ ❥❥ ❥❥❥ www.CashPay40.Com
odpowiedź