SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jan Pospieszalski na czele serwisu Afirmacja.info finansowanego z Funduszu Sprawiedliwości

Uruchomiono serwis Afirmacja.info dotyczący tematyki rodzinnej. Witrynę, sfinansowaną ze środków Funduszu Sprawiedliwości, redaguje zespół na czele z Janem Pospieszalskim.

- Nasza misja to z jednej strony właśnie afirmacja wartości rodzinnych, a z drugiej strony pomoc w rozpoznawaniu i uświadamianiu zagrożeń z którymi rodzina dziś się mierzy. W sposób szczególny odnosi się to do zapewnienia rodzinie bezpieczeństwa w kontekście przeciwdziałania przyczynom przestępczości i pomocy pokrzywdzonym - czytamy w opisie serwisu Afirmacja.info.

- Zwłaszcza, że jednymi z najczęściej wymienianych dziś przyczyn przestępczości są dysfunkcje rodziny. Odciskają one swoje piętno zarówno na poszczególnych osobach jak i na całym społeczeństwie - zaznaczono.

Afirmacja.info jest redagowana przez część zespołu, która przygotowywała wspólnie z Janem Pospieszalskim program „Warto rozmawiać”, zdjęty z anteny TVP Info w kwietniu ub.r.

Na profilach społecznościowych „Warto rozmawiać” podkreślono, że nowy serwis „to obrona: Życia, Rodziny, Małżeństwa”.

 

Witryna jest finansowana ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

Po zdjęciu „Warto rozmawiać” z anteny Jan Pospieszalski tworzył materiały na swój kanał youtube’owy. - Nie czekając na decyzję TVP w sprawie mojej obecności na antenie postanowiłem, że uruchomię taki kanał internetowy, na którym mógłbym zaprezentować szerzej swoje kompetencje, nie tylko w dziedzinie polityki i spraw społecznych, lecz także sztuki, muzyki itp. Pracuję nad tym wraz z Jankiem Pawlickim - mówił Pospieszalski portalowi Wirtualnemedia.pl latem ub.r. 

Zbiórka na działalność kanału została zablokowana na Patronite, a na Zrzutce przyniosła niewielkie efekty. Na początku br. Jan Pospieszalski ze swoimi treściami wideo przeniósł się na portal PCH24.TV.

Dołącz do dyskusji: Jan Pospieszalski na czele serwisu Afirmacja.info finansowanego z Funduszu Sprawiedliwości

15 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Wszystkiego
Dobrego Panie Janie!
odpowiedź
User
wioletta es
Przypomnijmy na co powinny isć pieniądze z tego funduszu: "Fundusz Sprawiedliwości rozporządza pieniędzmi, które sądy zasądzają od sprawców przestępstw. Te środki – pochodzące z kieszeni ludzi, którzy wyrządzili krzywdę innym – mają czynić dobro. Mają wspomagać pokrzywdzonych wskutek przestępstw i w wypadkach. " A idzie na jakiś para portal internetowy....
odpowiedź
User
:-(
Tak się wyprowadza pieniądze z budżetu państwa do kieszeni kolegów.
odpowiedź