SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jan Szyszko w ogłoszeniu w „Gazecie Polskiej Codziennie” podziękował odbiorcom Radia Maryja, TV Trwam i „GP”

We wtorek w „Gazecie Polskiej Codziennie” ukazało się płatne ogłoszenie, w którym minister środowiska prof. Jan Szyszko podziękował za popieranie jego działań m.in. członkom klubów „Gazety Polskiej”, słuchaczom Radia Maryja i widzom Telewizji Trwam. Publikacja komunikatu kosztowała 1,9 tys. zł.

Prof. Jan Szyszko, fot. Ministerstwo Środowiska Article

W komunikacie członkowie klubów „Gazety Polskiej”, słuchacze Radia Maryja i widzowie Telewizji Trwam zostali wymienieni razem z leśnikami i myśliwymi oraz wszystkimi, „którzy stanęli w obronie Rządu Rzeczypospolitej Polskiej i Ministra Środowiska, popierając działania resortu środowiska w zakresie ochrony lasów, przyrody i klimatu”.

- Od początku realizujemy konsekwentnie politykę środowiskową Rządu Rzeczpospolitej Polskiej, starając się, by zasoby przyrodnicze służyły społeczeństwu i były użytkowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Państwa udział w manifestacji pod Sejmem RP 23 marca br. pokazał, że potrafimy się zjednoczyć w ważnych dla naszego kraju sprawach - napisał prof. Jan Szyszko. - Jeszcze raz dziękuję za Państwa wsparcie - podkreślił.

23 marca w Sejmie odbyła się debata i głosowanie nad wnioskiem o wotum nieufności dla ministra środowiska (wniosek w głosowaniu został odrzucony). Przed Sejmem zorganizowano demonstrację poparcia dla ministra. Wzięli w niej udział m.in. leśnicy oraz sympatycy „Gazety Polskiej”, Jan Szyszko pojawił się tam na krótko i podziękował manifestującym.

Do udziału w demonstracji zachęcała „Gazeta Polska Codziennie”: w dniu debaty i głosowania na pierwszej stronie dziennika napisano: „Wielka mobilizacja - przyjdź o godz. 14 przed Sejm”. Natomiast następnego dnia „GPC” stwierdziła w tytule na „jedynce”, że „rząd może na nas liczyć”.

Według informacji, które dziennik „Fakt” otrzymał od Ministerstwa Środowiska, publikacja w „Gazecie Polskiej Codziennie” ogłoszenia z podziękowaniem kosztowała dokładnie 1916,15 zł.

Podobny komunikat w ostatnich dniach nie ukazał się natomiast w „Naszym Dzienniku”.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jan Szyszko w ogłoszeniu w „Gazecie Polskiej Codziennie” podziękował odbiorcom Radia Maryja, TV Trwam i „GP”

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Babcia Mówi
Informacji udziela ministerstwo (pewnie w trybie informacji publicznej), czyli Szyszko dziękuje za publiczne pieniądze. TKM+++
32 12
odpowiedź
User
Józef
Jakoś muszą wspierać swoje szmatławce.
25 15
odpowiedź
User
dr
"Pod przewodem partii budujemy pomyślność narodu" - tytuł z Trybuny Ludu z 1975 roku. Komuś w GPC łezka się chyba zakręciła
30 13
odpowiedź
User
pfff6fgh
Stary grzyb z tego Szyszko, nie dziw, że za moherami lata.
23 12
odpowiedź
User
Odp. pfff6fgh
Stary grzyb z tego Szyszko, nie dziw, że za moherami lata.


Młody grzyb się odezwał, który może latać co najwyżej za dziwkami z LGBT - żeńskimi, męskimi i genderowymi.
15 34
odpowiedź