SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google RSS Twitter

Jarosław Kowalski po 20 latach rozstaje się z TVP Olsztyn

Jarosław Kowalski, wieloletni dyrektor oddziału TVP w Olsztynie, odchodzi z telewizji publicznej. - Jestem w sporze z byłym już pracodawcą - mówi Wirtualnemedia.pl Kowalski, nie chcąc zdradzić powodów swojego odejścia. - Pamiętać będę jednak same dobre chwile - dodaje dziennikarz.

Jarosław Kowalski (pierwszy z lewej), fot. facebook Article

- Po 20 niezwykle ciekawych i owocnych latach definitywnie rozstaję się z Telewizją Polską - napisał na Facebooku Jarosław Kowalski. - Okoliczności rozstania odpowiadają panującym obecnie w niej standardom - zaznaczył dziennikarz. - Pamiętać będę jednak same dobre chwile. To był piękny czas, wiele wspólnie udało nam się zrobić. Od tworzenia oddziału do jego jubileuszu X-lecia istnienia, Maraton Festiwalu Telewizyjnych Filmów Sportowych, dużych produkcji, przeniesień spektakli teatralnych, filmów dokumentalnych i wielu reportaży. To był oddział kipiący życiem i taki pozostawiam w pamięci - zaznaczył Jarosław Kowalski.

Dziennikarz był zatrudniony w olsztyńskim TVP na stanowisku głównego specjalisty. Objął je w kwietniu br., wcześniej od 2005 r. był dyrektorem oddziału Telewizji Polskiej w Olsztynie. Zastąpił go Igor Gumiński, związany poprzednio z TVP 3.

Jarosław Kowalski nie chce komentować powodów swojego odejścia z TVP Olsztyn. - Jestem w sporze z byłym już pracodawcą - tłumaczy Wirtualnemedia.pl Kowalski. - Jednak mogę dodać, że zawsze dobrze będę wspominał oddział w Olsztynie. Stworzyliśmy ten oddział i zespół od podstaw. Mieliśmy osiągnięcia w produkcji dużych wydarzeń telewizyjnych. Ostatnie to Maraton Festiwal Telewizyjnych Filmów Sportowych, produkcje z Ostróda Reagge Festiwal, Lidzbarskich Wieczorów Humoru i Satyry. Wychowankowie oddziału pracują na antenach Polsatu, TVN i TVP. Zawsze dobrze będę wspominał ten czas - zaznacza Jarosław Kowalski.

Dziennikarz nie chce zdradzić, gdzie będzie teraz zatrudniony. - Jeszcze nie sfinalizowałem rozmów. Mogę jedynie powiedzieć, że pozostanę w poszerzonym kręgu obecnych zainteresowań - mówi Wirtualnemedia.pl Jarosław Kowalski.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Kowalski po 20 latach rozstaje się z TVP Olsztyn

5 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
Sepp Zblatter
Powodzenia Panie Jarosławie !
23 15
odpowiedź
User
widz
Ja również życzę Panu powodzenia w nowej pracy.
13 11
odpowiedź
User
j
Jarosław Kowalski (pierwszy z lewej)

Dobrze, że zaznaczone bo mógłby być drugi z lewej przecież.
9 9
odpowiedź
User
Wiedzma
A jakie były wcześniejsze standardy panie redaktorze?
15 13
odpowiedź
User
brosaczony
To już wiemy, teraz będzie Pan współtworzył radiowęzeł w ZK Łomianki. Straszne standardy TVP...
8 8
odpowiedź