SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Jarosław Wiewiórski, Marek Szynal i Jacek Lis założyli agencję Syrena Communications

Jarosław Wiewiórski we współpracy z Markiem Szynalem i Jackiem Lisem założyli agencję Syrena Communications. Agencja chce tworzyć kreacje wyróżniające się nie tylko w Polsce, ale i całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Article

Agencja Syrena Communications powstała z połączenia firmy konsultingowej Textura, której właścicielem dotychczas był Jarosław Wiewiórski oraz agencji Szynal i Lis (SiL) należącej do Marka Szynala i Jarosława Lisa. Większościowym udziałowcem Syreny jest Jarosław Wiewiórski, Marek Szynal pełni w niej funkcję CEO.

- Z Jarosławem Wiewiórskim współpracowaliśmy wielokrotnie, ostatnio przy projektach dla wiodących polskich firm z branży farmaceutycznej i spożywczej. Podczas realizacji tych zadań nasze firmy dobrze się uzupełniały. Powstanie Syreny jest naturalną kontynuacją tej współpracy, pozwala lepiej odpowiadać na potrzeby klientów - opisuje Marek Szynal w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Zapytany o to, co ma być wyróżnikiem Syreny w segmencie agencji reklamowych full service, mówi: - Ambicją Syreny jest tworzenie wyróżniających się kreacji. Nie tylko w Polsce, ale w całej Europie Środkowo-Wschodniej. Wykorzystując nasze unikatowe doświadczenie, Syrena chce pomagać markom w ich ekspansji w regionie.

Syrena oferuje pełną obsługę agencyjną, umożliwiającą markom kontakt z klientem na każdym etapie ścieżki konsumenckiej. Oprócz obsługi full service, agencja będzie specjalizować się również w tworzeniu marketingu i komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej. Planuje w związku z tym start dedykowanych serwisów, m.in. platformy implementacyjnej.

- Coraz więcej polskich marek walczy o pozycję lidera swojej kategorii nie ograniczając się do rynku krajowego i wzmacnia swoją obecność w regionie. Syrena wspiera ich w tych ambicjach. Nasze podejście nie wymaga jednak otwierania biur za granicą. Zaoferujemy Klientom możliwość wdrażania kampanii w poszczególnych krajach w czasie rzeczywistym z ich biura - hubu w Polsce - podkreśla Marek Szynal.

W fazie początkowej agencja będzie zatrudniać 18 osób, w biurach w Warszawie i we Wrocławiu. Wśród klientów, dla których pracuje są m.in. Solidarność, Oleofarm, Van Haren, Deichmann, Goodman.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jarosław Wiewiórski, Marek Szynal i Jacek Lis założyli agencję Syrena Communications

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl