SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jarosław Ziębiński został udziałowcem i członkiem zarządu WebTalk

Jarosław Ziębiński został udziałowcem i członkiem zarządu agencji digitalowej WebTalk. 

Jarek ZiębińskiJarek Ziębiński

Jarosław Ziębiński obejmuje udziały w WebTalk i funkcję członka zarządu ds. rozwoju. Jak podano w komunikacie “celem współpracy jest dalszy, intensywny rozwój firmy zarówno pod kątem wprowadzania nowych technologii, poszerzania portfolio klientów, ekspansji na rynki międzynarodowe, jak i optymalizacji modelu biznesowego”.

- Powitanie jako Partnera człowieka takiego formatu jak Jarek Ziębiński jest szczególnym wydarzeniem w 12-letniej historii naszej firmy. Wierzę, że wspólnie rozwiniemy WebTalk na znacznie szerszą skalę. Już teraz korzystamy z jego ogromnej wiedzy i doświadczenia, a formalizacja naszej współpracy umożliwi nam jeszcze intensywniejsze dążenie do celu - mówi Michał Dunin, prezes zarządu WebTalk.

Jarosław Ziębiński do 2021 roku był CEO Publicis Groupe na region Północnej i Środkowej Europy. Z Grupą związany był od 1996 roku. Początkowo był dyrektorem zarządzającym Leo Burnett Warszawa, w 2001 roku objął stanowisko chairman & CEO Asia Pacific z siedzibą w Singapurze. Od 2016 do 2018 roku był globalnym CEO odpowiedzialnym za Pubicis One.

Laureat Hall of Fame KTR. W ubiegłym roku objął 20 proc. udziałów w agencji reklamowej 2012 Agency.

- Decyzja o zaangażowaniu w WebTalk wynika z mojego przekonania, że Polska jest nie tylko zagłębiem utalentowanych specjalistów, ale także rynkiem o znaczącym potencjale wzrostu. Obserwując rodzimą scenę marketingową zauważyłem WebTalk - agencję, której ambicje i potencjał rozwijają się w harmonii z moimi wartościami i wizją dla biznesu. WebTalk przyciągnął mnie swoją organizacyjną zwinnością, nowoczesnymi kompetencjami i wyjątkowo utalentowanym zespołem. Duże wrażenie zrobiła na mnie ambicja twórcy i lidera agencji – Michała Dunina. 

- WebTalk nie był dotychczas agencją z pierwszych stron gazet, ale dynamika wzrostu przychodów firmy oraz jej systematycznie rosnący zespół specjalistów najlepiej świadczą o sukcesach i wartości jaką prezentuje WebTalk - dodaje Jarek Ziębiński.

WebTalk to istniejąca od 2012 roku polska, niezależna agencja digitalowa, którą zarządza jej założyciel Michał Dunin.

 

Dołącz do dyskusji: Jarosław Ziębiński został udziałowcem i członkiem zarządu WebTalk

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl