SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Jasiek Kuroń, Zosia Cudny i Kinga Paruzel w świątecznej kampanii Kamis

Kamis, producent ziół i przypraw (McCormick Polska) ruszył ze świąteczną komunikacją pod hasłem przewodnim: „Kamis. Dokładnie takie Święta”. W akcję zaangażowano kulinarnych influencerów, m.in. Jaśka Kuronia, Zosię Cudny i Kingę Paruzel. Przygotowały ją agencje Insignia i Starcom (Publicis Media) oraz Papaya Films.

Article

Głównym elementem kampanii są spoty reklamowe, które będą emitowane w okresie przedświątecznym w internecie oraz telewizji. Projekt uwzględnia także działania z zakresu influencer marketingu, a także konkurs aktywacyjny, promowany za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Bezpośrednią inspiracją do powstania motywu przewodniego świątecznej komunikacji, jest ostatnia kampania marki „Dokładnie taki smak”. Za jej pośrednictwem, Kamis pokazał konsumentom, jak wygląda proces pozyskiwania przypraw, które trafiają na sklepowe półki. Podkreślono, że ścisła współpraca z lokalnymi dostawcami w połączeniu z kompleksowymi badaniami, stanowią gwarancję jakości oraz wyśmienitego smaku wszystkich produktów w portfolio marki. Teraz firma przekonuje, że dzięki przyprawom Kamis każdy może przygotować „Dokładnie takie Święta”, o jakich marzy – z przepisami, które pielęgnują rodzinne tradycje i smakiem odświętnej kolacji."

W ramach kampanii „Kamis. Dokładnie takie Święta” zaplanowano również działania w social mediach. Do współpracy zaproszono Influencerów, dla których kulinaria stanowią centrum zainteresowań. Jasiek Kuroń, Zosia Cudny czy Kinga Paruzel, za pośrednictwem kanałów social mediowych opowiedzą o swoich świątecznych smakach – zgodnie z pielęgnowanymi w rodzinie tradycjami, a także w relacji do regionu Polski, z którego pochodzą.

Na kanwie zebranych od Influencerów testimoniali powstanie e-book świątecznych przepisów, zbierający wszystkie rodzinne sekrety i regionalne tradycje. E-book zostanie umieszczony na stronie marki Kamis, tak aby każdy mógł zainspirować się zgromadzonymi przepisami i stworzyć w swoim domu „Dokładnie takie Święta”.

Kampanii „Kamis. Dokładnie takie Święta” będzie towarzyszył konkurs realizowany za pośrednictwem serwisu Instagram. W nawiązaniu do aktywności zaproszonych Influencerów, użytkownicy zostaną poproszeni o zamieszczenie zdjęć swoich świątecznych potraw, przygotowanych zgodnie z tradycyjnym, rodzinnym przepisem. Do odpowiednio oznaczonego zdjęcia - @Kamis #Dokładnietakismak, należy dołączyć kilka słów o tym, jak uzyskuje się „Dokładnie taki smak” lub jaki składnik sprawia, że potrawa ma „Dokładnie taki smak”.

Koncepcję kreatywną kampanii „Kamis. Dokładnie takie Święta” opracowała agencja Insignia. Spoty reklamowe zostały zrealizowane wspólnie z Papaya Films. Za planowanie i zakup mediów odpowiada agencja Starcom Polska.

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Jasiek Kuroń, Zosia Cudny i Kinga Paruzel w świątecznej kampanii Kamis

1 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
hmmm
dokładnie o czym jest ta idea?
odpowiedź