SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Izotoniki reklamowane przez Sochana teraz z loterią. Takie można wygrać nagrody

Startuje wielka loteria napojów energetycznych 4MOVE (FoodCare) z atrakcyjnymi nagrodami. Ambasadorem reklamowym marki jest Jeremy Sochan.

Loteria 4Move z nagrodami Loteria 4Move z nagrodami

Ambasadorem 4MOVE jest Jeremy Sochan, jedyny polski zawodnik w NBA. Sportowiec promuje obecnie napoje 4MOVE w kampanii: „Now it's your move to write your own story". Teraz, zgodnie z jej przesłaniem, wystarczy wykonać ruch, aby wejść do gry o niezwykle atrakcyjne nagrody.

Wielka loteria marki staruje 13 maja i potrwa przez 5 miesięcy, do 13 października 2024 roku. Codziennie, przez 154 dni, będzie w niej można wygrać nagrodę pieniężną w wysokości 100 zł. Raz w tygodniu wśród uczestników rozlosowany zostanie jeden spośród 22 sportowych smartwatchy Garmin Forrunners 965, a na głównego laureata czekać będzie luksusowe BMW Serii 2 Gran Coupe.

Jak wziąć udział w loterii 4MOVE?

Aby dołączyć do zabawy, należy kupić dowolny napój 4MOVE, zachować dowód zakupu, a następnie zarejestrować się oraz wypełnić zgłoszenie za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej.

Wraz z rozpoczęciem loterii wystartowała dedykowana akcji kampania, realizowana poprzez kreacje OOH, digital oraz reklamę telewizyjną. Do sprzedaży trafią również napoje 4MOVE z komunikacją loteryjną.

Dołącz do dyskusji: Izotoniki reklamowane przez Sochana teraz z loterią. Takie można wygrać nagrody

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl