SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Bosakirska przeszła z Media Direction OMD do Veovee

Do agencji digitalowej Veovee dołączyła Joanna Bosakirska. Jako chief business officer stanęła na czele działu client service i będzie odpowiedzialna m.in. za jego rozwój. 

Joanna Bosakirska Article

Joanna Bosakirska z branżą marketingową jest związana od ponad 16 lat. Specjalizuje się w monitorowaniu działań operacyjnych firm, ocenie strategii biznesowych oraz opracowywaniu i wdrażaniu zmian zwiększających ich efektywność. W Veovee na stanowisku chief business officer jest odpowiedzialna za zarządzanie działem client service oraz jego rozwój, dbanie o relacje z klientami agencji, a także działania new business.

Wcześniej na stanowisku chief business director w Media Direction OMD (Omnicom Media Group) zarządzała jednym z zespołów klienckich, zajmującym się tworzeniem strategii komunikacji, planowaniem i zakupem mediów oraz specjalistycznymi usługami oferowanymi przez dom mediowy.

Poprzednio przez 5 lat pracowała w Arena Media (Havas Media Network), ostatnio jako business unit managing partner, zajmując się m.in. zarządzaniem zespołem client service oraz realizacją planów sprzedażowych i biznesowych firmy.

Doświadczenie zawodowe zdobywała też w takich agencjach jak: Isobar, Havas Creative (wcześniej Euro RSCG), GoldenSubmarine czy OS3.

Veovee powiększa zespół

Zespół Veovee zasili również Milena Wieleńska oraz Karol Giżowski - account managerowie. Stanęli na czele dwóch zespołów klienckich, powstałych w ramach zmiany struktury agencji. Będą odpowiedzialni za obsługę domów mediowych, w tym planowanie, monitorowanie, realizację i optymalizację kampanii online oraz koordynację pracy dedykowanych klientom zespołów.

Milena Wieleńska specjalizuje się w realizacji kampanii marketingowych, wykorzystujących nowe technologie, m.in. AI, ML, VR czy Metaverse. Karierę zawodową w branży digital marketingowej rozpoczęła w 2013 r. Ostatnio była związana z Hybrid.ai, gdzie jako sales manager odpowiadała za realizację projektów kontekstowych z wykorzystaniem Metaverse i VR.

Wcześniej przez ponad dwa lata pełniła rolę agency sales specialist w Justtag, zajmując się m.in. dostarczaniem danych online i offline do kampanii programatycznych. Poprzednio pracowała również w LTTM, Edipresse.

Karol Giżowski z branżą reklamową jest związany od 2004 r., specjalizuje się w planowaniu kampanii online. Przed dołączeniem do Veovee przez dwa lata pracował w Grupie Infor.pl, gdzie jako menedżer ds. reklamy online był odpowiedzialny za obsługę domów mediowych w zakresie kompleksowej realizacji kampanii reklamowych online we wszystkich serwisach wydawcy. Wcześniej był związany z Grupą Interia.pl, jako senior account manager zajmował się sprzedażą powierzchni reklamowych w serwisach grupy oraz realizacją kampanii internetowych głównie dla agencji z Grupy Publicis i ich największych klientów m.in. Allegro, Totalizatora Sportowego, Grupy Żywiec, Kompanii Piwowarskiej czy Samsunga.

Przedtem przez blisko 10 lat jako key account manager w Grupie AdNext odpowiadał  za pozyskiwanie nowych klientów oraz sprzedaż powierzchni offline i online. Doświadczenie zawodowe zdobywał również w Carisma Entertainment Group oraz Bonnier Business Media.

Dołącz do dyskusji: Joanna Bosakirska przeszła z Media Direction OMD do Veovee

11 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
ach jo
osz ty w krzyżyk...
odpowiedź
User
Gałczyński
reklama, reklama, pranie mózgu już od rana
odpowiedź
User
Gałczyński
reklama, reklama, pranie mózgu już od rana
odpowiedź