SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Gierak-Onoszko: z "Polityki" do działu komunikcji kancelarii Dentons

Joanna Gierak-Onoszko, do niedawna dziennikarka związana z "Polityką", objęła stanowisko public relations & communications managera w kancelarii Dentons. To nowe stanowisko utworzone w firmie.

Joanna Gierak-OnoszkoArticle

Gierak-Onoszko będzie wspierać kancelarię Dentons w zakresie strategii komunikacyjnej, relacji z mediami oraz komunikacji wewnętrznej. Pracuje w zespole kierowanym przez Przemysława Pohrybieniuka.

- Klienci kancelarii dziś oczekują nie tylko świadczenia usług prawniczych, ale coraz częściej także i doradczych. Kancelarie siłą rzeczy przesuwają się na inne, niedostępne dla nich wcześniej półki. To wymaga wsparcia na wielu płaszczyznach, także tych komunikacyjnych. Trzeba postawić pytania, co chcemy komunikować i jak pokazywać swoje kompetencje w świecie, który zmienia się szybciej niż pogoda - mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Joanna Gierak-Onoszko.

Gierak-Onoszko była do tej pory dziennikarką, która specjalizowała się w kwestiach społecznych, prawniczych i dotyczących praw człowieka. Poza „Polityką" publikowała także w magazynie „Pismo", w „Dużym Formacie" i „Non/Fiction".  Wcześniej zdobywała doświadczenie w działach PR i marketingu firm takich jak Accenture i Salans (dziś Dentons).

Do zespołu Dentons dołącza tuż po przeprowadzce z Toronto, gdzie mieszkała przez ponad 2 lata. Na początku nowego roku ukaże się jej debiutancka książka reporterska o Kanadzie.

Dołącz do dyskusji: Joanna Gierak-Onoszko: z "Polityki" do działu komunikcji kancelarii Dentons

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl