SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Joanna Oczkowska pełniącą obowiązki dyrektor zarządzającej Multikino Media

Joanna Oczkowska pełni obowiązki dyrektor zarządzającej Multikino Media - brokera reklamy kinowej. Wcześniej stanowisko pełniła Joanna Zmysłowska-Pietrzak.

Joanna OczkowskaArticle

Joanna Oczkowska jako p.o. dyrektor zarządzającej jest odpowiedzialna za cały obszar działalności brokera reklamy Multikino Media, w tym również dział sprzedaży korporacyjnej. Z Multikino Media (dawniej Biuro Reklamy sieci Multikino S.A.) związana jest od 2004 roku. Wcześniej była dyrektorką sprzedaży.

Joanna Oczkowska zarządza Multikino Media

- Nasze prognozy na najbliższe miesiące są  optymistyczne, głównie za sprawą filmów, które czekały na pojawienie się na wielkim ekranie. Wraz z ponownym otwarciem kin odradza się również rynek reklamy kinowej i wraz z widzami do kin powracają reklamodawcy. Okres zamknięcia multipleksów wykorzystaliśmy przede wszystkim na przygotowanie nowych, atrakcyjnych ofert dla naszych klientów i już pierwsze tygodnie wznowionej działalności pokazują, ze duża cześć reklamodawców tęskniła za kinem w nie mniejszym stopniu od widzów - mówi Joanna Oczkowska, p.o. dyrektor zarządzającej.

- Cieszę się, że Joanna w tak trudnym dla nas roku zdecydowała się podjąć wyzwanie pokierowania całym zespołem Multikino Media. Doceniam jej dotychczasowe osiągnięcia jako dyrektor sprzedaży i obsadzenie jej w nowej roli było naturalnym wyborem. Uważam, że jako p.o. dyrektor zarządzającej, wykorzystując potencjał kinowych premier, poprowadzi nas w krótkim czasie do osiągania wyników z czasów przed pandemią - dodaje Mariusz Spisz, prezes zarządu Multikino Media.

Joanna Oczkowska przejęła obowiązki Joanny Zmysłowskiej-Pietrzak.

Z końcem maja br. wznowiły działalność wszystkie kina sieci Multikino i Cinema3D, znajdujące się w ofercie Multikino Media.