SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Julia Dziurbiejko CEO Pathfinder 23 i Synthrone

Julia Dziurbiejko obejmuje stanowisko chief executive officer w spółkach Pathfinder 23 oraz Synthrone (Brand New Galaxy). W tej roli zastąpi Michała Glapińskiego, który wszedł do zarządu BNG.

Julia Dziurbiejko, fot. Przemek ChudkiewiczArticle

Julia Dziurbiejko od października 2017 pełniła funkcję managing directora w Pathfinder 23, agencji aktywującej marki w e-commerce. Od kwietnia pełni funkcję CEO tej agencji oraz Synthrone, platformy do automatyzacji wdrożeń oraz analityki obecności marek w e-commerce.

Julia Dziurbiejko szefową Pathfinder 23 i Synthrone

Dziurbiejko zastępuje Michała Glapińskiego, który objął nowo utworzone stanowisko chief growth officer Brand New Galaxy i wszedł do zarządu firmy, Będzie raportować bezpośrednio do Jakuba Krawczyka, COO BNG.

- W mojej pracy kieruję się zasadą, że sukces agencji to sukces ludzi. Pathfinder 23 oraz Synthrone tworzą wspólnie niesamowitą energię, która odpowiednio pokierowana potrafi zdziałać cuda - zarówno w naszej agencyjnej codzienności, jak i w biznesie naszych klientów. Naszą kulturę organizacyjną budują wyjątkowi, utalentowani ludzie, którzy dzielą się swoją pasją do e-commerce i nowych technologii. Zostanie CEO obu tych spółek to dla mnie ogromny zaszczyt - komentuje Dziurbiejko.

Doświadczenie zdobywała w Saatchi & Saatchi Poland, a następnie w Saatchi & Saatchi IS, tworząc międzynarodowe huby specjalizujące się w obsłudze globalnych, regionalnych i lokalnych struktur klientów korporacyjnych.

W styczniu tego roku udziały od dotychczasowego właściciela Brand New Galaxy, funduszu Nomad Fund, wykupił Piotr Morkowski, stając na czele rady nadzorczej firmy.

Brand New Galaxy (BNG) to niezależna platforma integrująca tzw. „smart business solutions” w obszarze marketingu i technologii. Łącznie w ramach BNG pracuje ponad 350 specjalistów i ekspertów.

              

Dołącz do dyskusji: Julia Dziurbiejko CEO Pathfinder 23 i Synthrone

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
sosna
brawo, super człowiek na właściwym miejscu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
odpowiedź
User
Rafal
Bardzo ją lubię. Najlepsze managerka z jaką pracowałem.
odpowiedź
User
avocado
Julia to jedna z najlepszych managerek w Polsce, bardzo zasłużony awans!
odpowiedź