SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Julia Ożyjiwska: z Reprise Media do Kamikaze

Do zespołu agencji Kamikaze dołączyła Julia Ożyjiwska obejmując stanowisko paid media lead. Ostatnio pracowała w agencji Reprise Media Poland (Mediabrands) jako SEM coordinator.

Julia OżyjiwskaArticle

Ożyjiwska będzie zarządzać teamem mediowym agencji Kamikaze. - Mamy ambicję, żeby w 2021 roku konsekwentnie rozwijać obszar mediowy, który w tym roku szybko wzrósł nam organicznie. Kamikaze zajmuje się działaniami performance od dawna, a przez ostatnie 2 lata bardzo mocno restrukturyzowaliśmy portfel klientów w tym obszarze. Nasza agencja „od zawsze” kieruje swoje usługi do dużych klientów korporacyjnych i pracuje na wiodących markach, tymczasem nasz team performance jeszcze dwa lata temu specjalizował się w obsłudze firm średniej i małej wielkości. Podjęliśmy decyzję, żeby nasze kompetencje w obszarach SEO, a także planowania i prowadzenia kampanii mediowych, wykorzystać przede wszystkim w obsłudze naszych wiodących klientów. W ten sposób możemy uzyskać efekt synergii i efektywniej realizować cele komunikacyjne - komentuje Michał Ryszkiewicz, managing partner w Kamikaze.

Bezpośrednio przed przyjściem do Kamikaze Julia Ożyjiwska pracowała (od marca 2018 r.) jako SEM coordinator w agencji Reprise Media Poland (grupa Mediabrands), gdzie do jej obowiązków należała opieka nad kampaniami SEM klientów (m.in. Johnson&Johnson, Lego) na kilkunastu europejskich rynkach.

Ożyjiwska karierę w branży mediowej rozpoczynała w 2012 roku w Arteria, jako specjalista do spraw sprzedaży i marketingu online na rynek rosyjski. Później w tej samej firmie awansowała na stanowisko koordynatora zespołu na rynek polski. W 2014 r. rozpoczęła pracę w SemStar, jako koordynator zespołu/account manager, następnie była SEM manager/account manager w agencji Blue Ocean Media. W latach 2016-2018 pracowała na stanowisku SEM & social executive w Mindshare Polska (GroupM).

Jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego (Studium Europy Wschodniej, studia magisterskie II stopnia), oraz Lwowskiego Uniwersytetu im. Iwana Franki (Wydział Stosunków Międzynarodowych, kierunek - międzynarodowe stosunki ekonomiczne).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Julia Ożyjiwska: z Reprise Media do Kamikaze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl