SzukajSzukaj
dołącz do nas Facebook Google Linkedin Twitter

Juliusz Baer silniej w Agorze

Grupa Juliusz Baer ma akcje Agory uprawniające do 6,43% głosów na WZ.

Juliusz Baer (Julius Baer Investment Management LLC i Julius Baer International Equity Fund) posiadają łącznie akcje uprawniające do 6,43% głosów na walnym zgromadzeniu Agory, podała spółka w komunikacie w piątek. Z informacji podanych przez Agorę w ub. tygodniu wynikało, że podmioty te dysponują 10,61% głosów.

"Zarząd Agora SA z siedzibą w Warszawie ("Agora"), informuje że raport bieżący nr 9/2007 z dnia 20 marca 2007 roku zawiera nieprawidłową informację. Agora w dniu 22 marca 2007 roku powzięła informację, że podmioty z grupy Juliusz Baer (Julius Baer Investment Management LLC i Julius Baer International Equity Fund) posiadają łącznie 6,43% głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy Agory" - podano w piątkowym komunikacie.

W ub. wtorek Agora podała, że Julius Baer International Equity Fund zwiększył zaangażowanie w jej kapitale do 3.858.789 akcji (czyli 7,02%), uprawniających do wykonywania 5,35% głosów na WZ. Ponadto podano wówczas, że oraz Julius Baer Investment Management LLC ma 7,17% akcji spółki uprawniających do 5,26% głosów.

Według informacji z ub. tygodnia, do największych akcjonariuszy spółki należą ponadto Agora-Holding sp. z o.o. (16,50% kapitału i 36,33%) i jej pracownicy (7,88% kapitału i 6,01% głosów).

Free float (włącznie z globalnymi kwitami depozytowymi) obejmuje 61,43% akcji (47,04% głosów).

Newsletter WirtualneMedia.pl w Twojej skrzynce mailowej

Dołącz do dyskusji: Juliusz Baer silniej w Agorze

0 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl