SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Justyna Mazur za Łukasza Kozłowskiego na czele Initiative w Polsce

Justyna Mazur i Michał Jasiński objęli funkcje dyrektorów zarządzających grupy Mediabrands w Europie Środkowo-Wschodniej. Równocześnie Justyna Mazur została szefem agencji Initiative w Polsce, zastępując Łukasza Kozłowskiego.

Justyna Mazur i Michał JasińskiArticle

Jako dyrektorzy zarządzający w Europie Środkowo-Wschodniej Justyna Mazur i Michał Jasiński będą odpowiadać za współpracę z lokalnymi liderami agencji grupy Mediabrands na 16 rynkach tego regionu CEE i wsparcie ich w zakresie: budowania długoterminowej wizji rozwoju, rozszerzania oferty agencji, wdrażania innowacyjnych produktów i rozwiązań oraz strategicznego podejścia do aktywności nowobiznesowej.

Do ich zadań będzie należeć również rozwijanie relacji z klientami regionalnymi i wdrażanie inicjatyw wzmacniających kompetencje zespołów, współpracę, dzielenie się wiedzą i promowanie najlepszych praktyk wspierających rozwój zespołów i biznesu.

>>> Praca.Wirtualnemedia.pl - tysiące ogłoszeń z mediów i marketingu

- W regionie CEE kierujemy się podejściem „Borderless", promując współpracę i wymianę wiedzy zarówno między poszczególnymi zespołami klienckimi i specjalistycznymi, jak i rynkami. Idea „Borderless" wspiera naszą strategię bycia regionalnym liderem w tworzeniu centrów kompetencyjnych oraz hubów klienckich, działających w regionach CEE, EMEA i globalnie, oraz we wdrażaniu rozwiązań wspierających współpracę i wymianę wiedzy w całym regionie CEE - opisuje Monika Bronowska, szefowa IPG Mediabrands w Europie Środkowej i Wschodniej.

- Mamy też największy w Polsce zespół odpowiadający za koordynację działań o międzynarodowym zasięgu, m.in. dla takich klientów jak Johnson & Johnson, LEGO, czy Dyson. Justyna i Michał, z ich bogatym doświadczeniem i sukcesami we współpracy z globalnymi i regionalnymi klientami, byli więc naturalnymi kandydatami do objęcia nowych, regionalnych ról - dodaje.

Oboje menedżerowie pozostaną na stanowiskach w polskich agencjach grupy IPG Mediabrands. Justyna Mazur będzie szefową agencji Initiative w Polsce. Zastąpi na tym stanowisku Łukasza Kozłowskiego, który zajmował je od jesieni 2020 roku. Obecnie odchodzi z firmy.

Z grupą IPG Mediabrands Justyna Mazur jest związana od prawie dwóch lat, początkowo pełniła funkcję commercial business partnera. Wcześniej przez wiele lat pracowała w agencji Zenith (grupa Publicis Media), m.in. jako dyrektor zarządzający w latach 2012-2017 i partner zarządzający w latach 2017-2019.

Natomiast Michał Jasiński dalej będzie zarządzał agencją UM na naszym rynku, jej szefem został w październiku ub.r. Wcześniej zarządzał w agencji zespołem UM Thrive zajmującym się obsługą Nestle Polska.

Dołącz do dyskusji: Justyna Mazur za Łukasza Kozłowskiego na czele Initiative w Polsce

3 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
e
Brawo Justyna:)
odpowiedź
User
x
Justyna, Michał - gratulacje!
odpowiedź
User
Kamila
brawo, dobra decyzja, lepiej późno niż wcale. Z Ł to od samego początku była farsa
odpowiedź